Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje sokat veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje sokat veszekszünk apróbb dolgokon,már kétnaponta vitázunk.Azt vettem észre(nő vagyok)ő sértődik be rám,pedig nem teszek vagy csinálok olyan durva dolgot ami miatt így kéne reagálnia,csak felnagyítja a dolgokat,engem hibáztat.Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Vita

2023. nov. 8. 03:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Durci, sértődés? Ne haragudj, ez elég óvodásan hangzik.
nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát Nektek lehet hogy nem azonnal kellene ezeket a dolgokat megbeszélni, mikor hazaér, hanem lehet egy fél órával vagy egy órahosszával később. De amúgy nincs valami egyéb probléma, például valamelyikőtöknek nincs épp munkahelye, nagyon beteg valaki a családjában, egészségügyi vagy valami? Azért ha nincs ilyen és azt egy, maximum 2 hónapon belül nem tudjátok megoldani, akkor sajnos a legjobb megoldás a szakítás? De amúgy figyelsz rá és érdekel, amit mond?
nov. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Persze,hogy érdekel amit mond,csak egy példát hoztam fel arra,min sértődik be.
nov. 21. 00:56
 14/16 anonim ***** válasza:
De Ő miért érzi úgy hogy valójában Téged nem érdekel? Valahogy először ezt kellene megbeszélni, még ha esetleg ebből is veszekedés lesz is, de természetesen legjobb volna nyugodtan.
nov. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, én évekig próbáltam megmenteni egy ilyen kapcsolatot. Ez egyre csak rosszabb lesz és a végén már teljesen ki fog ez csinálni.
febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta szakítottatok. Nálunk ugyan ez volt, szó szerint. Majd amikor kiderült a viszonya mással, akkor engem hibáztatott azért is. Az ilyen emberek nem néznek magukba egy percig sem, önzők
febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!