Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha kezdek kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kezdek kiábrándulni a barátomból, bár szeretem még?

Figyelt kérdés

Már sokszor úgy kell figyelmeztetnem, hogy megborotválkozhatna, vagy a haját levágathatná. 5 kg-t felszedett, mióta együtt vagyunk.

Hoz nekem csokit, de a nagy részét is ő eszi meg, volt már úgy egy üdítőt is megívott anélkül, hogy megkínált volna vele, vagy ittam volna belőle, bár nekem hozta.

Miközben eszünk, aközben is fingik, és nem érdekli ha emiatt megszólom, nem zavartatja magát.


nov. 13. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Voltál valaha szerelmes belé?
nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, amit ide írtál. Csak ő tud változtatni, ha még veled akar maradni.
nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele ezekről, de nem változtatott. 3 éve vagyunk együtt.
nov. 13. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik meg az ember. (ha együtt éltek, ezt most csak arra értettem).


Mit tegyél? Mi ezt nem mondhatjuk meg, csak afféle "irányadót".


Sajnos a megszoksz vagy megszöksz esete áll fent.

nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oke, azert 3 ev alatt 5 kilot felszedni nem a vilag vege. A hajvagas is olyan, hogy valoszinuleg ha nekem kellene olyan gyakran menni, mint a ferfiaknak, akkor bizony nekem is sokszor sz@r lenne a hajam. Nekem eszembe nem jutna ezert kiabrandulni a parolbol, vagy azert, mert 1-2 hetig nem borotvalkozik, sot: a parom sem szol nekem. Megihat egy uditot is anelkul, hogy egyszer nem kinal meg.

Viszont az gaz, ha az ajandek csokit megeszi es akkor fingik, amikor te kered, hogy ne.

nov. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomra is jellemző ez, mondjuk fingás evés közben nincs azért :D De a többi stimmel. Mégsem ábrándultam ki belőle mert nagyon nagyon szeretem, 5 kg semmi, ő 10et is felszedett amiből 2-t leadott úgyhogy mondjuk 8at. Meg se fordult a fejemben a szakítás. Lehet te nem szereted csak megszoktad és azt érzed szerelemnek.
nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!