Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen esetben a gyerekvállalásról nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem vagyok a helyemen sem a munkám sem a lelkiállapotom terén.


Régebb óta együtt vagyunk, kb 1éve vagyok ebben. Dolgozom rajta


nov. 15. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Normális.
nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A kamuzás helyett inkább mond meg neki egyenesen, hogy nem akarsz gyereket és ne hitegesd tovább.
nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak így a kérdés alapján persze, mondhatjuk, hogy normális. De valamiért az az érzésem, hogy ha nem csak fél mondat alapján kellene megítélnünk a helyzetet, hanem azt is leírnád, hogy mondjuk mennyi is az a "régebben", meg mióta ígérgeted, hogy majd lesz gyerek, akkor lehet fordulna kicsit a történet.
nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy a nő vagy?
nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam sem akkor, amikor rosszabb helyzetben voltam, sem akkor, amikor a legjobb passzban. Egyszerűen egy porcikám sem vágyik a terhességre/szülésre/gyereknevelésre. Ezt magadban kell letisztázni. Gondolj bele, hogy minden problémád megoldódik, adottak a körülmények a gyerekhez. Vágynál rá? El tudod képzelni? Ez hatalmas felelősség, amit nagyon meg kell gondolni.
nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én akkor is tudom, hogy szeretnék majd, amikor padlón vagyok. Tudom, hogy nem most van itt az ideje, de tudom, hogy mikor hogyan szeretném nagyjából. Pl addigra összeszedem magam és még nem is állok rá készen, de remélem addigra ez megváltozik stb. (22 éves vagyok, kb 30 évesen szeretnék ebbe belevágni, és úgy érzem reális, hogy addigra ehhez megfelelő helyzetbe kerüljünk)


Szerintem érthető részben, de egy év ilyen állapot nagyon sok. Kb mennyi idő várhatóan, hogy kijöjj ebből?

nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normàlis termèszetesen!
nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyermekvállalásnak nagyon sok jó, ÉS nagyon sok negatív oldala is van. Hogy mi hova tartozik és milyen mértékben, azt neked kell eldöntened. Mérlegelj! Gondolkodj mennyit nyersz, és mennyit veszítesz vele. Ha a mérleg erősen a pozitív irányba billen, akkor hajrá! Ha azonban inkább negatív, akkor el kell utasítani a témát.

31F és apa vagyok. Ha gondolod, írj privátban, mesélek részletesebben is a témáról.

nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!