Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Rosszul esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Rosszul esne, ha a párotok husinak becézne közvetlen a hízásotok után?

Figyelt kérdés

Ilyen nagyjából +5-10 kg esetén.

Egyáltalán nem úgy mondja, mint valami sértést, meg kifejezetten azt érezteti, hogy amúgy nagyon bejön neki az a pár plussz kiló.


nov. 18. 23:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Erre a kérdésre Majka felesége biztos, hogy tudna valami jó választ adni, mert az ő beceneve: Dundika.

Rejtély számomra, hogy honnan jött ez a név, mert nem ismerem az életét, de már régóta megvan neki.

nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem, elvégre az igazat mondja, ráadásul tetszik neki. Ha neked nem tetszik, hogy felszedtél akkor add le, probléma megoldva. Persze ha téged zavar a becenév akkor kérd meg, hogy hanyagolja.
nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
#1 Elvileg kicsi korában ducibb kislány volt, ekkor aggaták rá ezt a becenevet, azóta rajta maradt.
nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy az előző barátnői vékonyak voltak?Mert ha csajok többsége akivel járt/kavart vékony volt, akkor nyugodtan hidd el, hogy nem tetszel így neki.
nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én szoktam a barátnőmet husinak hívni. Nagyon furcsa a reakciója, de ha kérdezem, akkor azt mondja, hogy nincs baja a becenévvel. Csak nem vagyok benne biztos, hogy ezt tényleg így gondolja, nem pedig csak azért mondja, hogy nem zavar, hogy ne bántson meg.

#4 Nem tudom hogy jönnek ide az exeim.

Szerintem tényleg jól áll neki. Inkább fenékre hízott, csak egy kicsit hasra. Így is vékony egyébként. Amíg kényelmesen meg tudom emelni, fel tudom ültetni a konyhapultra, engem nem zavar az a pár kiló.

nov. 19. 00:26
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
#5 Ha vékony, akkor meg minek hívod husinak?Akkor nem husi, hanem vékony.
nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

#6 Van aki cicának, meg nyuszinak, vagy macinak meg ilyeneknek becézi a párját, mégse állattal jár. Ezek becenevek.

Meg mondjuk én az vettem észre, hogy néhány férfinál a vékony=nem kövér, ilyen normál testsúly felső határa, esetleg úgy túlsúlyos, hogy nem nagyon, és jól áll a csajnak. Mit tudom én, nagy a feneke, cicije is van, de azért van egy kis poci, nem látod a hasizmot a csajon. De van olyan férfi ismerősöm, aki mindenkire azt mondja, hogy vékony akit fel tud/azt gondolja, hogy fel tudna emelni.

nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#6 Kb úgy értem, ahogy a #7 írja. Csak egy aranyos becenévnek szántam.

A husit meg nem úgy értem, hogy kövér lenne, vagy ilyesmi, hanem, hogy látszik a különbség az előtte utána között. Az már más kérdés, hogy szerintem nagyon szexi, hogy már nem totál lapos a pocija

nov. 19. 08:16
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha zavarja akkor fejezd be, ilyen egyszerű!
nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem tudom, hogy zavarja-e. A reakciójából ítélve nem vagyok biztos benne, de ha kérdezem, hogy zavarja-e, akkor azt mondja, hogy nem.
nov. 19. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!