Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Rosszul esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Rosszul esne, ha a párotok husinak becézne közvetlen a hízásotok után?

Figyelt kérdés

Ilyen nagyjából +5-10 kg esetén.

Egyáltalán nem úgy mondja, mint valami sértést, meg kifejezetten azt érezteti, hogy amúgy nagyon bejön neki az a pár plussz kiló.


nov. 18. 23:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudod akkor is fejezd be azt jól van. Hívd másképp.
nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#9 Pont az a baj, hogy nem tudja eldönteni, hogy zavarja-e a csajszit. Mármint a furcsa reakció nem tudjuk mit jelent itt, lehet, hogy még csak szokatlan a csajnak, lehet tényleg zavarja, de nem akarja megmondani.


Kérdező, pontosan mit is csinálsz, amikor husinak becézed a csajod? Milyen helyzetekben mondasz neki ilyet? Mit jelent az, hogy furcsa a reakciója?

nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tudod akkor ne hívd így!


Nyilván zavarna, de szerencsére nem ekkora pcs

nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
#13 Azért a "de szerencsére nem ekkora pcs" elég nagy túlzásnak tűnik a bővebb részletek ismerete nélkül a kérdező esetében. Szerintem nem mindegy, hogy milyen kontextusban hangzik el, meg hogy hogyan. Közös vacsinál egy nagyobb tál étel esetén fintorogva megjegyzést tenni, hogy "így is eléggé husi vagy" a barátnője, egészen más mintha összebújáskor (nem feltétlenül szexre gondolok), amikor simogatja, puszilgatja a barátnőjét annyit mondana neki, hogy mit tom én "imádlak, te kis husi".
nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#12 Csak kettesben becézem így. Többnyire olyankor ha látom a hasát, mert mondjuk fehérneműben van, vagy meztelen, vagy rövid a pólója, vagy ha ruha alatt simogatom a hasát. Főleg akkor, ha nagyon meg akarom szeretgetni, akkor hajlamos vagyok sok becenevet használni, eskü, van vagy húsz másik. Olyankor mindig puszilgatom kb mindenütt, simogatom, megölelem, becézgetem (tök random, ami éoo eszembe jut), egyébként ezt szereti, csak ha husinak hívom, akkor kicsit furcsán viselkedik. Nekem nem tűnik bántónak, meg szerintem egyértelmű, hogy nem megbántani akarom azzal, hogy a "Szeretlek" meg a "gyönyörű vagy" között azt mondom rá, hogy "kis husi", vagy ilyesmi, miközben épp ölelem, csókolgatom...

Furcsa viselkedés alatt azt értem, hogy olyan, mintha meglepődne. De hasonlóan reagál, mint amikor szerelmemnek kezdtem szólítani néha, amin még szerintem biztos nem sértődött meg. Pont ezért nem tudom eldönteni, hogy ez most zavarja, vagy csak szokatlan neki.

nov. 19. 11:35
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
És neked mentális zavart okozna abbahagyni?
nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%

#16 Én nem a kérdező vagyok, de szerintem az ilyesmit nehéz abbahagyni. Én is használok mindenféle becenevet a páromra, amikor szeretgetem. Ilyenkor nem az jár a fejemben, hogy mit ne mondjak, hanem az, hogy mennyire imádom, vonzónak tartom. Ahhoz azért elég erősen koncentrálnom kellene, hogy figyeljek arra, hogy na ezt az egyet a rohadt sok becenév közül ne, amikor "reflexszerűen" mondok neki mindent, ami az én fejemben egy pozitív jelző.

Egyszerűen ha husinak hívnám a csajomat, mert szerintem ez egy pozitív jelző, nekem nagyon tetszik rajta az a pár plusz kiló, akkor valószínűleg az ezer becenév közül lehet, hogy becsúszna egyszer az is, hogy "husi", attól még, hogy próbálok figyelni. Azt meg már meg sem említem, hogy ha nagyon koncentrálnék akkor az rajtam nagyon érződik, hogy nagyon gondolok valamire, ami elrontja az élményt neki is. Ez egy totálisan felesleges erőfeszítés lenne, ha kiderülne, hogy nem is zavarja a lányt az új becenév, csak még új neki, szokatlan. Aztán ha tényleg zavarja, akkor el lehet kezdeni a leszokást, de feleslegesen miért kéne erőlködni, ha azzal csak elrontana bizonyos dolgokat?


Meg szerintem nem is az a lényeg, hogy mit mond ,hanem az, hogy hogyan, milyen körülmények között. Ha a párommal épp viccelődünk, akkor nem esik rosszul, ha olyan jelzővel illet, ami alapvetően sértő, mert olyan a kontextus, a hangsúly,hogy egyértelmű, hogy vicc, és nem sértés volt.

A husi meg alapvetően sem egy sértő kifejezés. Ezt alapból is kedveskedésből mondják, kicsit játékos szándékkal, főleg úgy ahogy ez egy cuki személyre vonatkozik. Szerinten ez sehogy se sértő, pláne, ha ölelgetnek, puszilgatnak mellé, és aki teszi, annak kifejezetten tetszik, hogy a másik ilyen kis "husi".

Könyörgöm nem arról beszélünk, hogy dagadt állatnak, hájpacninak, kövét disznónak "becézi" a párját, amikor épp fintorogva elhúzódik a lánytól a kérdező.

nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#16 Nem, de ahogy a #17 is írta, ezt elég nehéz abbahagyni. Ilyenkor tényleg az jár a fejemben, hogy miért szeretem, mi tetszik rajta, és csak olyat mondok neki. És ebben az is benne van, hogy "husi".

Nem értem miért ekkora bűn egyesek szerint itt, hogy tetszik az a pár plusz kiló a barátnőmön és ezt a tudtára is adom.

Én tényleg nem tudom, hogy őt ez zavarja-e, ha tudnám biztosan, hogy zavarja, akkor igyekeznék nem mondani neki. Nem vagyok az indokolatlan erőfeszítések híve, akkor állnék le, ha tudom, hogy biztos zavarja őt, egyébként mi értelme lenne?

nov. 19. 15:17
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten negatív felhangja van, engem pl nagyon zavarna, főleg ha nem én tehetek a hízásról. Valszeg őt is, csak tudja hogy nem úgy gondolod, és nem akar balhézni, de attól még rosszul esik neki. Találj ki valami semlegesebbet. Ezt kevés választja el attól hogy cocának kezded nevezni, mert az is olyan kedveskedő.
nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19 Azért a coca meg a husi nem egy kategória, de persze, nyilván más fennhangja van, ha hízás után mondogatják.



Szerintem az se mindegy, hogy a lány hogy viszonyul a hízásához. Szándékos volt-e, ha nem szándékos, akkor zavarja-e, ne adj isten tesz-e célzottan ellene, de sikertelenül. Milyen mentális állapotban van? Tehát hogy például ne az legyen, hogy anorexiából gyógyulna, te meg úgy hívod husinak. Ez a hízás rajta súlyfelesleg-e, vagy még normális testalkata van?

Ezt jó lenne, ha tisztáznád nekünk, kedves kérdező. Úgy könnyebb segíteni, ha ismerjük a lényeges részleteket.

nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!