Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok! Legdurvább hízásotok?

Csajok! Legdurvább hízásotok?

Figyelt kérdés

1 hónapja nem járok suliba, és kicsit elszaladt velem a szekér :(

80ról felugrottam 86-ra. Más is járt már így?

Nektek mi volt a legnagyobb hízásotok ilyen gyorsan?



2015. jún. 5. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:

legnagyobb súlyom életem során eddig 60 kg volt, nem hirtelen történt, hanem fokozatosan kúszott fel rám, kb egy év alatt 10 kg.

Amikor 6-ossal kezdődött a szám, azonnal észhez tértem, és változtattam az életmódomon.

2015. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
163 cm-hez 86 kiló 18 évesen. Aztán le is adtam 31 kilót, jóval hamarabb mint ahogy feljött. Akkor még bírta a szervezetem a hülyeségeimet, azóta tartom az 55 kilót.
2015. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont egy éve nekiálltam fogyókúrázni, de hamar feladtam, mikor láttam, hogy körülöttem mindenki tömi a 40fok melegben azokat a finom fagyikat. :D 68 kilóról indultam, két hét alatt lefogytam 4 kilót, majd nyár végére már 76-ot mutatott a mérleg... Most egy ideje ismét elkezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszek, úgyhogy szépen olvadnak le a kilók szerencsére. :)
2015. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami a felső súlyt ileti, 163/84 volt a max, utána a szokásos, zsírdús, szénhidrátdús, kalóriadús étkezésem mellett is visszaestem 80 körülre, mivel a testem nem szokta frissítani a szükséges kalóriaigény infóját. Fogyáskor se volt poén, hogy pont ugyanannyi kalória kellett az éhség megszüntetéséhez 20 kilóval karcsúbban... De eltértem a témától.


Nos, nem tudom, mi volt a rekord, talán amikor stagnáltam (jó étrend és viszonylag vigyáztam, csak már belefáradtam abba, hogy ha igyekszem se történik semmi) és 4 kg felment egy év alatt? Ez extrém durva, régen, amikor sokat és mindent ettem, évi 1 kiló ment fel. Stagnáló típus vagyok, ezért is nem értem, miért nem stagnáltam abban az évben.


Ha utánaszámol az ember, heti 1-2 kilót elég könnyű lehet összeszedni, ha az ember tud sokat enni s nem az a típus, aki ilyenkor pazarol és hiába visz be sokkal többet, többet is éget. Bár egy igazán lelkes evészetet nehéz ellensúlyozni, max. a hízni nem képes típusoknak.

2015. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az eddigi legnagyobb súlyom 70 kiló körül volt 17 évesen, 167 cm-hez. Akkor észbekaptam egy nagyobb bezabálás után, kevesebbet ettem és sokat sportoltam, egy év alatt sikerült lemenni 53 kilóra(bár itt az érettségi miatt a stressz is közrejátszott). Az érettségit követő nyáron kb 57 kilóra felmentem, ezt évközben tartottam, majd az azt követő nyáron megint kicsit elengedtem magam és híztam pár kilót(bulik, otthoni evészetek, utazgatások). Téli vizsgaidőszak végén 63 kiló voltam, de azóta megint 57-nél járok.

Sajnos nekem nagyon könnyű híznom, ha pár hétig nem figyelek oda vagy kimarad a mozgás akkor már látom a tükörben, ruhákon, hogy gáz van.

2015. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 6 kiló jött fel nem rég, sőt, azt hiszem tavaly nyáron július körül 78 kg voltam, decemberben meg már 91 kg. ha nem figyelek oda, elképesztő gyorsan meg tudok hízni. döbbenet. de szerintem jelenleg 80 alatt vagyok, bár pontos számot nem tudok most.
2015. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gepszakos válasza:

Újszülött korom óta csak hízok...már 70 kiló vagyok :(

(3500gr volt a születési súlyom)(am nem lány vagyok hanem lovászfiú) :D

2015. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trusikaa válasza:

169/82.6/L


De azota fogytam 10kgt

2015. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!