Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Rosszul esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Rosszul esne, ha a párotok husinak becézne közvetlen a hízásotok után?

Figyelt kérdés

Ilyen nagyjából +5-10 kg esetén.

Egyáltalán nem úgy mondja, mint valami sértést, meg kifejezetten azt érezteti, hogy amúgy nagyon bejön neki az a pár plussz kiló.


nov. 18. 23:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20 Amikor megismerkedtünk, akkor is hasonlóan nézett ki, mint most, csak neki közbejött egy stresszesebb időszak, egésznapos rohanás, kevés ideje is volt, néha annyira, hogy kihagyott étkezéseket, mert nem volt ideje. Akkor fogyott le nagyon, aminek kifejezetten nem örült. Tulajdonképpen annyit "hízott" vissza, amennyit fogyott. Teljesen normális alakja van, csinos, egyáltalán nem kövér, már nem látom a bordáit, ha a hátán fekszik, kb ennyi a változás.

Kb akkor oldódott meg a stresszes időszakkal járó gond, amióta összeköltöztünk.

nov. 21. 13:48
 22/27 anonim ***** válasza:
28%
Nem nehéz abbahagyni. Csak nem akarod abbahagyni.
nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

#22 Miért kéne mindenképp akarnia azt, hogy abbahagyja, ha nem is biztos, hogy ez a gondja a barátnőjének? Mert nem biztos, hogy ez a baj! A kérdező azt írta, hogy a csaj reakciója úgy furcsa, mint amikor először szerelmemnek kezdte hívni. Ebből kiindulva nagyon nem egyértelmű, hogy tényleg ez a becenév a baj.


Azt már tudjuk, hogy a csajt nem zavarja a hízása, mert pont azt nem szerette sajátmagán, hogy korábban lefogyott a stressztől. Szerintem azért elég egyértelmű a megadott kontextusokból, hogy a kérdező dicséretnek szánja, amikor husinak hívja a barátnőjét.

Egyébként ezek a becenevek szimplán csak "aranyosak", nem pedig a valóságot tükrözik. Engem is gyakran hív picúrnak a párom, pedig azért a 180 feletti magassággal, kigyúrtan minden vagyok, csak pici nem. :D

nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szarul esne. Még ha tisztában is vagyok vele, hogy husi lettem, ez pont nem olyan amit a páromtól szeretnék hallani.
nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

#24 De ez minden esetben rosszul esne? Olyan esetben is, mint ami a kérdezőnél van, hogy

ad1) a csaj valójában nem "husi", csak visszajött az a súly, amit lefogyott a stressz miatt, és nem örült a fogyásnak (mármint a csajszi nem örült neki)

ad2) a párja úgy mondja neki, hogy "husi", hogy mellé érezteti, hogy mennyire imádja, hogy ilyen, vonzónak tartja?

nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem arra kéne alapozni, hogy jólesik-e neki egyáltalán, vagy jobban néz-e ki. Mert ha tetszik neki ha nem ahhoz vezet, hogy még jobban felszedi a kilókat dicséret vagy kritika miatt. Elhízni nem egészséges. Husi becenév helyett inkább sportolni kéne, hogy egészséges életmódot folytasson veled együtt.
nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
55%
#26 De itt nem elhízásról beszélünk, hanem arról, hogy már nincs ki a csaj bordája. Tehát soványról normálra.
nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!