Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha védi, akkor szereti?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy a baratom egy házas nővel kavar. Eleg sok időn keresztül voltam átverve, fölöslegesen, mert simán odébbálhatott volna.

Erre ráírtam a ferje egy barátjára, es elmeseltem neki hogy mit tudtam meg. A barát azt mondta hogy a nő köztudottan ribiskedik mert a férje beteg es szemet huny efölött.

A baratom viszont mikor megtudta ezt nagyon dühös lett rám, es mindenfélével megfenyegetett. Szerintem védte a nőt. En ezt lattam.


nov. 19. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan, hagyd már ott ezt a f*szt.De úgy hagyd ott, hogy el sem köszönsz tőle, minden kommunikációs csatornát vágj el azonnal.Egy esetben maradj vele, ha milliomos és súlyos pénzeket költ rád.Akkor maradj vele és szerezz te is egy pasit.Minden más esetben az első tanácsot fogadd meg.
nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben lépnék innét a fenébe , de cserébe a nő férjének eljuttatnám az összes infót majd eltűnnék, mint a kámfort
nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajnos igen... Engem is megcsalt az exem az exével, nekem írásban párszor kibeszélte a csajt és ezeket a screenshotokat elküldtem a csajnak és szóltam a pasijának hogy csalva van. Exem meg védte a nagy szerelmét meg én voltam beállítva betegesnek, meg hogy feljelentenek ZAKLATÁSÉRT (azt se tudják mi az :D), aztán a ribit a palija el is vette feleségül mert ennyi önbecsülése sincs :D Exemnek is az fájt az egészben a legjobban hogy félt hogy már nem fog vele dugni a szerelme mert megtudta hogy kibeszélte :D
nov. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Védi, mert attól fél, hogy akkor nem lesz kit nyomogatni. De téged ez miért érdekel? Állj odébb te, ne ő rá várj!
nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom felfogni, hogy emberek miért maradnak ilyen kapcsolatban.

Én, ha férfi létemre megtudnám, hogy a barátnőm kavar valakivel, akkor kihajítanám.

nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!