Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele néztem a párom telefonjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele néztem a párom telefonjába. Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
Találtam benne olyan dolgokat ami sok kérdést vet fel bennem ezért mindenképp meg is szeretném rá tudni a választ. Viszont megígértem már neki a kapcsolat elején, hogy ilyeneket nem csinálok. Hogyan tudnám úgy csinálni, hogy ez jó legyen?

nov. 19. 09:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát jó de ha már belenézel és találsz is valamit akkor az azt jelenti hogy jogosan néztél bele. Ha nem érezted volna legbelül hogy hazudik vagy titkol valamit vagy hülyeséget csinál akkor nem néztél volna bele. Én is belenéztem, megcsalt, mondtam neki egyből, hogy láttam, nem húzta elő a "mit kutakodsz nem bízol bennem" kártyát, mivel jogosan nem bíztam benne. Nyugodtan mondd el és hagyd hogy megmagyarázza majd dobd ki.
nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

A kulcsszó megcsalás.


Online térben szexchatelt, képeket küldött valószínűleg, talán még talizgatott is és sorra került a szex? Nem kell tudomására hozni egyáltalán, az a lényeg, hogy tudod. Úgyis kimagyarázza magát, vagy visszavág azzal, hogy kutakodtál (ami nem szép dolog, de biztos, hogy volt rá okod). Inkább szakíts. Ne nézesd le magad még jobban, hogy magyarázatot vársz tőle. Egyszerűen kevés vagy neki. Talán már nem is szeret.

nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez van, amikor az átlagnő egy nála 100x jobb palit akar magának...

Marad a kéz és lábremegés.

nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem se sehogy ne infózz neki, inkább csak rakd ki.
nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi féle szex chat, fizikális megcsalás. Szimplán csak egy másik sráccal írkál.
nov. 19. 09:34
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

Mondd azt,hogy összekeverted a telefonokat és azt hitted az övére,hogy az a te telefonod.


Azután rá kérdezhetsz,hogy különben ki az az Xy akivel beszélget, miért vannak p*na vagy f@rok képek a telefonján stb.

nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Fogadjunk hogy a popsi szexet még csináltad vele, de a kutakodas az izgat téged!? Dobnalak a francba ha velem ezt csináltad volna úgy, hogy az elején megbeszéltük. Csipoghatnal, nem érdekelne de repülnél. Ez minden csak nem bizalmon alapuló kapcsolat.
nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

most megfogsz lepődni, de sok ilyen van, akár a gyakorin is találsz ilyeneket, hogy otthon "állitólag" minden happy, és soha nem hagyom el párok, és ....de mégis van valaki a virtuális térben aki csak van, akármilyen funkcióban...

nem tilthatod meg, hogy legyen mert az már kisajátitás, birtoklás stb.

szabad lények vagyunk és nem börtönőrrel együtt élünk,

ha bármi is van közöttük de veled van, hozzád megy, akkor van a gond, ha már épit valakivel valamit...ha csak hozzád a kapcsolatotokhoz, addig ne aggódj ezen

nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

De ha csak írkál, akkor minek írod kulcsszóként, hogy megcsalás? Egyébként kérdések voltak, egyáltalán nem írtam, hogy megcsalt.

Mindezek ellenére nem bízol benne lehet okkal, lehet nem. Hogyan akarsz benne megbízni ha nem tudsz? Hiába mondaná, hogy nincs köztük semmi csak beszélgetnek úgyse hinnéd el hiszen megcsalásra gondolsz. Minek vagytok akkor együtt? Elhidegült, kevés a szex, vagy mi miatt nyomoztál?

nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
De ha láttad mi a téma, és nincs semmi arra utaló jel, hogy lehet köztük valami, vagy bejönnek egymásnak, akkor mi a baj? Az ember néha írogat ellenkező nemű emberrel úgy, hogy az égvilágon nincs semmi köztük.
nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!