Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele néztem a párom telefonjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele néztem a párom telefonjába. Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
Találtam benne olyan dolgokat ami sok kérdést vet fel bennem ezért mindenképp meg is szeretném rá tudni a választ. Viszont megígértem már neki a kapcsolat elején, hogy ilyeneket nem csinálok. Hogyan tudnám úgy csinálni, hogy ez jó legyen?

nov. 19. 09:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én is voltam igy, hogy csak irogattunk semmi sem volt az ég világon, megtalálta a párja a levelet, kitört a balhé, és elveszitettem egy "barátot".

Persze a másik oldalon is jogos, hogy mindek irogat stb. de ha nincs semmi közöttetek vagy közöttük akkor ez olyan, mint amikor az utcán beszélget valakivel, bármilyen okból kifolyólag szóba elegyednek és akkor menj utána palacsinatasütővel, és fejbe vágod, hogy nem szabad, csak velem beszélgethesz?

Amig nincs közöttük szex addig nem megcsalás, addig csak beszélgetés és ez nem felróható, amig nincs a károdra, nem aláz meg, nem használ, nem okoz neked bánatot, stb

nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mit láttál abban a levelezgetésben? Írj róla.
nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed, hogyan csináld, hogy jó legyen, és ne bukj le, de ha nem tudni mi a téma, hogyan csomagold be akkor milyen megoldást vársz itt, hogyan kapj tippeket pl?
nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

7

Egy egészséges nőt nem tudnál dobni, mert ő dobna ki teged, kérdes nélkül!


Jogosan neztel bele a telojába kerdezo (sajnos) Szerintem szakits..es ennyi.

nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy az emberek önmagukkal sincsenek jóban, és próbálják osszeollózni mindazt, amit a párjuk kéne hogy megadjon nekik optimális esetben. Voltam ilyesmiben, és szar érzés találni valamit a másik telefonjában, meg amúgy is ott van folyamatosan egy bizonytalanság érzés.
nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15 valaki ezt nekem is megtanithatná, hogy adjam meg magamnak azt a simogatást pl ha egyedül vagyok, erre adjon nekem valaki megfejtést, mert szép és okosság mondani, és jól hangzik, hogy ha nem vagyok önmagammal jóban, és a másiktól várom hogy adja meg nekem, akkor például ha érintésekre és simogatásra vágyom nem a sajátoméra akkor azt hogyan adjam meg magamnak szerinted?
nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hú hát ez bonyolult, és nem elég rá pár sor, hogy leírjam, sajnálom.
nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen te az ölelés által okozott flow élményre vágysz, de tudd, egy magadban megvan mindaz, amit egy másiktól várnál, mert te egy személyben egy egészet alkotsz.
nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%
A leckét megtanultad.Ne kotorásszál bele semmibe, aminek a következményét utána nem tudod elviselni.
nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha egy másik sráccal írkál, nézd meg, hogy az a srác ott van-e az ismerősei között a fb-on. A keresztnevét csak tudod. És miket írkálnak? Lehet, hogy csak a barátja. Ha egyszer együtt nézitek a fb oldalát, kérdezd meg, ő kicsoda?
nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!