Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állsz párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állsz párkapcsolati elégedettség terén ahhoz képest, amit vártál?

Figyelt kérdés
Amikor egyedülállóként elképzelted, hogy milyen lesz a párkapcsolatod, milyet akartál, milyenre számítottál, ahhoz viszonyítva végül milyen lett az, ami még mindig tart?

nov. 20. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Kapcsolat? Az mi? Nekem nincs.
Még annál is jobb, mint amit gondoltam. Szuper.
Pontosan olyan, amilyet vártam. Jól működik.
Nem igazán olyan, amilyet vártam, de nem is annyira rossz, úgyhogy működik.
Nem hozza az elvártakat, kifejezetten rossz, de valamiért mégis együtt vagyunk.
Elviselhetetlen, menekülni akarok belőle, már csak valamilyen kényszer miatt nem sikerült kilépni.
27 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó minden csak azt hittem hogy majd olyan férjem lesz akinek a családja imád engem és van aki szeret persze de olyan is aki nem fogad el és sokszor elég zavaró tényező, nehéz úgy gondolkodni, hogy nem árthat, mert igenis árthat... Úgyhogy ez fáj nekem nagyon.
nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szuper jó férjem van. 42 évembe telt megtalálni, de megérte.
nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!