Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig kéne hagynom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kéne hagynom a párom, hogy az anyukáját gyászolja,és mikor beszélhetek vele arról, hogy nagyon rossz irányba halad a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, sokáig úgy gondoltam hogy ő az igazi, de sajnos az anyukája betegsége miatt eléggé eltávolodtunk egymástól.

Az elmúlt egy évben itthon ápolta, én segítettem mindenben, és kitartottam mellette, de közben mély depresszióba süllyedtünk.

Mostmár egy hónapja, hogy meghalt. A párom nagyon a padlón van. Nem keres munkát, nem csinál semmit, csak egész nap fekszik a tv előtt. Nem tudom mit csináljak, hogy jobb legyen. Kezdek én is egyre jobban kikészülni.


nov. 25. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Még egy év is kell hozzá,hogy meggyászolja. 1 hónap után mit vársz? Miért vagy érzéketlen ennyire? Ha fél év múlva se akar munkát keresni akkor ajánlatos számára szakember, de három hónap után már maga körül a legfontosabbat csinálnia kéne, hogy előre haladjon. Viszont 1 hónap még tényleg nagyon friss!
nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kitana. ***** válasza:
52%
Egy hónap kevés. Bár az otthon fetrengős depi nekem túlzás, de mindenki máshogy éli meg gondolom, nem haltak még meg a szüleim meg senki fontos szerencsére. Pár hónapot még adnék neki azért, ha amúgy veled nem viselkedik bunkón vagy ilyesmi, akkor ki lehet bírni.
nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekem amikor meghalt apa, anyám bántalmazott, elvette a pénzem, közben megszűnt a munkahelyem és elhagyott a barátom.

Mindez 1 hónapon belül és 3 hónapig nem találtam munkát éheztem is a volt pasim meg zaklatott gyűlölködve anyám meg ordított tesómmal meg a temetést szervezrük párás szemekkel.


Ebben az időszakban mikor egyik sírásból jött a másik én közben interjúkra jártam, interjúkra azokra a félórákra szedtem magam össze, előtte szakszövegeket olvastam hogy legalább értelmes szókincsem legyen, és felvettek egy jó állásra, ahol meg is állom a helyem.


Soha nem felejtem el anyámnak hogy munkanélküliségben nem adta ide a pénzem, bántalmazott is, a volt barátomat is uszította ellenem, és hogy mindezt amikor apát veszítettem el(rég elváltak anyát egyáltalán nem érdekelte az se, hogy apa meghalt),a barátom zaklat fenyeget, de még mamát(apa anyját)is én támogattam én mondtam el neki a hírt is.

És ezekben az időszakokban még a gyk is csak belémrugott amikor tanácsokat kértem.


De felálltam. Mindenből.


Sokan hiszik azt hogy stressz fájdalom halál esetén el lehet magunkat hagyni. Es el is haggyák magukat.

Pedig az ember többre képes mint amit saját magáról hisz.

nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Jav anyám meg ordított, tesómmal meg a temetést szerveztük
nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a párom halt meg és 2,5 évig magam alatt voltam, de 2-3 hét után muszáj volt dolgoznom...
nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!