Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy megcsalt a barátom a hátam mögött, érdemes megbocsátani?

Figyelt kérdés
Már régebb óta együtt vagyok vele, a családommal beszéltem erről, ők azt mondták, hogy még csak egyszer történt meg, adjak neki esélyt?
nov. 26. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Mire adj esélyt? Hogy megcsaljon máskor is?

Gondolom, a régebb óta nem azt jelenti, hogy 25 év házasság, három közös gyerek, közös vagyon, közös ingatlan, stb. Ilyen esetben egy egyszeri botlást még esetleg érdekedben állna adni még egy esélyt.

De így minek csesznéd el az életed egy hűtlen pasi mellett? Keress olyat, aki nem csal meg, mert fél elveszíteni.

nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1

Te azt akarod, hogy egy pasi csak félelemből ne hagyjon el és maradjon veled?

Te beteges vagy!

nov. 26. 07:50
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell átgondolni.

Ha ez kérdés akkor a nem felé hajlasz gondolom...

Döntsd agyból vagy szívből de ne szenvedtesd magad feleslegesen a bizonytalansággal.

nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy ilyen árulást nem érdemes, de ezt neked kell tudni. Mióta vagytok együtt?
nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
"még csak egyszer történt meg" - miért, mégis hányszor lehet tolerálni azt, hogy valaki elárul, elárulja a közös életeteket, és ennyit ér neki az együtt töltött idő? Egyszeri botlást sem tartok megbocsáthatónak, viszonyt meg elképzelehetetlennek tartok egyáltalán arra is, hogy megforduljon a fejemben, hogy van visszaút. Minek? Valami nyilván hiányzik, amit megbeszélés, meg javítás helyett inkább máshol keresett. Persze, ha mondjuk nem vagy egyenrangú partner, ő tart el, övé a ház, és egyedül életképtelen vagy, és mennél vissza a nyakukra, akkor értem, hogy a családod miért pártolja, hogy söpörd a szőnyeg alá, és tűrj, de minden egyéb esetben nem tudom, milyen értéket tudnak egy olyan kapcsolatban látni, ahol a másik fél megtörli a lábát a gyerekükben...
nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"még csak egyszer történt meg"

MÉG csak...

Meg tudod, van, amiből az egy is sok. Ha valaki szeret, akkor mi veszi rá, hogy mással legyen, ráadásul a lehető legmegalázóbb módon, a hátad mögött, miközben meg a szemedbe hazudik, hogy jaj, mennyire szeret téged?

Ha valami gond van a kapcsolatban, az sem ok a megcsalásra. Akkor azon kell dolgozni, hogy az megoldódjon.

Családodnak meg elég hülye a felfogása.

nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%

Jó kérdés, de csakis te tudod eldönteni, hogy el tudod-e fogadni, ha megcsal, oké most egyszer volt ilyen, de semmi nem garantálja, hogy több nem lesz.

"Már régebb óta együtt vagyok vele, a családommal beszéltem erről, ők azt mondták, hogy még csak egyszer történt meg, adjak neki esélyt?"

--Családod honnan tudja, hogy csak egyszer történt meg? Van olyan szabály, hogyha X éve együtt vagy valakivel, akkor az felülírja az érzéseidet, az megváltoztatja a benned kialakult képet?

Itt azért felmerült a hozzászólók között jó pár kérdés. Pl. most a családod él vele vagy te? Egyáltalán kiderült mi miatt történt, mi volt a probléma? Felmerült benned a kérdés, hogy adjál-e még egy esélyt neki, de ha olyan biztos lennél benne, hogy adsz, akkor nem meditálnál ezen, azért szerintem elég érzékenyen érintett és ezt soha nem fogod tudni neki elfelejteni vagy megbocsátani.

nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne hallgass rájuk. Tedd ki, mert úgyis megfog csalni, sőt el is fog hagyni.


Azért volt hűtlen, mert nem szeret,tisztel! Nem azért, mert "véletlenül" más nemiszervébe akadt össze. Saját döntése alapján történt a félrelépés hiszen megkívánta a másik személyt. Holott téged kellene, hogy kívánjon. Vagy ha már más tetszett meg neki akkor kerülni, mint a pestisjárványt! Nem veled dolgozott a kapcsolaton, nem mondta, hogy valami hiányzik hanem megcsalt!!! Ilyen féreg megfog még húszszor is.

nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hehe, örülök hogy nem csak en akadtam fent a meg csak egyszer tortent meg dolgon :D maradi a csaladod, ma mar nem abban a világban elunk, hogy a no megelhetese csak a csalad ferfitagjan mulik :) regen lehet toleransabbak voltak, kulonben ehen haltak volna a nok, utcara kerulhetnek, de most mar a nonek is dolgoznia kell, el tudja tartani magat.
nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

10


"de most mar a nonek is dolgoznia kell, el tudja tartani magat."


Nem vagyok nő!

nov. 26. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!