Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a családodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a családodnak ez lenne a véleménye?

Figyelt kérdés

Támogató és segítő családunk van.


Viszont azt látják barátnőmön hogy neki így kényelmes. Sok mindent átvállalok mert míg ő inkább "nyöszörög" rajta és én inkább megcsinálom. Intézem a dolgaink, segitem stb.

Rajta nem látják " hogy törné magát" hogy kettőnknek többjük legyen.


Úgy látják hogy kezd kisajátítani és kicsit elszigetelni. Soha nem akartak neki rosszat és sajátjukként törődnek vele.

Hiába hívnak minket vagy mondom h menjünk valahova nem akar jönni, csak otthon lenni.


Pár furcsa jelet én is észrevettem ( de lehet en magyarázom bele):


1hete volt hogy az ő problémáját akartam megoldani, csak nekem időre kellett mennem dolgozni amit ő is tudott, csak annyi kellett volna h 15perccel előbb kel,vagy gyorsabban készülődik és amikor vártam rá és nekem már indulnom kellett h ne kések és mondtam h siess kicsit akkor még ő volt megsértődve és mondta h akkor menj, a családod fontosabb stb..én meg kapkodhattam h ne késsek


Vagy tesóm kicsit beteg köhög, és h ne ölelgessen mert hazahozod a bacit mondta barátnőm.. nem mintha ölelgetnenk egymást..


nov. 29. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, szakíts vele. Hányszor írjuk még le?


Kihasznál téged, zsarol téged.

Még akadhat hozzávaló nő. Mégcsak 30-on felül vagy, bakker még 60 évesen is.

nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked eddig ez megfelelt, hiszen csak nyihogsz rajta, de nem hagytad ott a francba, ha ennyire zavar a viselkedése. Felejtsd el, hogy majd valaki megváltozik azért, hogy neked vagy a családodnak megfeleljen. Ez nem így működik.

Ha valaki nem tetszik úgy, ahogy van, akkor minek vagy még mindig vele?? Élvezed a hisztiző kisfiú szerepet?

nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de az én párom az én párom, nem pedig a családomé. Ehhez képest te a kérdést is úgy kezded, hogy a családod mit, hogy lát. Számomra inkább ez lenne azonnali red flag egy kapcsolatban! Értem én hogy tök cuki, segítő meg minden a családod, de ne a család ítélje már meg a kapcsolatot és a barátnőd kapcsolati hozzáállását (kisajátít, elszigetel). Talán inkább a leválást szeretné, ez nem lehetséges?

A másik: én pl reggel elég korán kelek, kell minimális idő míg "magamhoz térek", talán a barátnődnek is kell.

nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy mindent átvállalsz,az nem normális. Meg nem kel fel időben stb.

Hozzáteszem az én párom ugyanilyen és még nem szakítottam vele, pedig az elég szarul esett, amikor a nagyapám temetésére nem jött el, mert b*szott felkelni.

33/F

nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sokszor nem is szólok neki mert mindig csak a problémázás megy ahelyett hogy annyit mondana oké megoldom
nov. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!