Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Kiderült páromról, hogy a hátam mögött kibeszélt engem és egy közös szituációt egy régi barátjával akivel pár éve megszakadt a kapcsolatuk, mert velem többször is tiszteletlen volt a srác, csúnyán.

Amikor történt akkor nekem adott igazat,(ahogy mindenki más is aki látta mi történt) és mellettem állt.

Most viszont felvette a kapcsolatot ezzel a baráttal több évre rá,és mellette áll, sőt, olyanokat mondott neki,h én vagyok a hibás mindenben, én vagyok a hibás hogy megszakadt akkor a kapcsolatuk, és gyenge volt, hagyta magát befolyásolni általam.

A srác azzal kezdte a beszélgetést a párommal, én vagyok maga az ördög, és mindenről én tehetek.

A végére már azt is mondta a párom,h egy élete van,minden utcasarkon találna nőt,de legjobb barátot nem, és nem akarja őt elveszíteni.

Én erről a beszélgetésről nem tudhatnék egyébként,de megtudtam.

Ő nem tudja hogy tudom.

5 éves kapcsolat,+30 évesek vagyunk.

Párom szorongó és megfelelési kényszeres nagyon régóta egyébként.

Hogyan tovább?


dec. 2. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Engem is dobtak már ki haverok miatt. Vannak olyan pasik akik befolyásolhatók. De vannak olyanok is akik nem.

Ilyenkor en ugy vagyok vele aki menni akar arra rá kell adni a kabátot. Nem fogok en terezanyát jatszani hogy örülhetne inkabb hogy van nője..

dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni, párom jelenleg mentális problémákkal küszködik, jelenleg nem stabil.

Viszont képtelen vagyok "erre fogni" ezt amit tett.

dec. 2. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyértelmű. Egy kapcsolatnak az ALAPJA a kölcsönös megbecsülés és tisztelet. Neki ez egyáltalán nincs meg. Nála egyik sincs meg. Sőt, nem csak az, hogy nem tisztel, de még meg is aláz. Akinek meg ennyit érsz, arra nem érdemes még több időt elszúrni, így is eleget dobtál ki már miatta. És ne hidd, hogy ne lenne olyan férfi, aki megbecsülne! Sőt, ennél tízből nyolc random ember jobban megbecsülne.

Az meg, hogy neki a barátság egyenlő a barátnő megalázásával, hát hadd ne mondjam, hogy milyen rohadó személyiségre vall.

dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem rajta hanem magadon kell gondolkoznod. Neki is magán kéne.

Neked minek kell egy instabil ember?

dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező ne haragudj meg rám, de nem jó ember mellett vagy.

Mit keressel még mellette?

Az az igazság, hogy amikor megtörtént az eset nem értett veled egyet, vagy elvakította a szerelem és neked adott igazat.

Viszont mivelhogy a szerelem elmúlt, voltak viták, jobban megismert téged a haverhoz fordult.

Egészséges lelki állapotában is ezt tette volna ezáltal , nem kapcsolódik a mentális egészségéhez.

Az alapja, hogy elmúlt a love, kiábrándult belőled valami miatt és a haverral kompenzál míg végül kidob téged.

Tulajdonképpen nektek annyi, nyugodtan lehetne szakítani.

dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az még szomorúbb lenne ha csak szerelem miatt adott akkor nekem igazat,mert olyan történt, hogy nem is volt igazából eldöntendő kinek volt igaza.Ismeretlenül megalázott a barátja kétszer.

És az is szomorú hogy ez a beszélgetés 2 hónapja történt, csak most tudtam meg és ez alatt a 2 hónap alatt párom még terápiát, és pszichiátert is elkezdte miattam,miattunk, hogy jobban legyen, és én miattam tartja magát, elmondása szerint.

Ha elmúlt a szerelem, én eltudom fogadni, csupán nem értem ezt a kettősséget így.

dec. 2. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtart, mert jobb veled, mint egyedül, kihasznál és a havernak pocskondiázgat, mert amúgy ki nem állhat.
dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg borderline.
dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Nézd, ha mentálisan nem egészséges... Nem tudom


Nekem ez szarul esne és ahogy az első írta, kalap, kabát.

dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kihasználás, tiszteletlenség, kibeszélés. Szerintem a legjobb helyen vagy, mert te pontosan ugyanezt csinálod. Remélem nem fogsz mással megöregedni, mert így remekül elvagy az ugyanolyan pároddal.
dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!