Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális a párod társaságában?

Figyelt kérdés

Barátnőm még egyetemista, és néhány fontosabb buliba el szokott vinni engem is. Elég nagy a baráti köre, viszonylag összetartóak is, de engem úgy kezelnek, mintha idegen lennék. Nagy hangzavarban eltelik akár 15-20 perc is, hogy a barátnőm valaki mással beszélget, én meg csak ott állok, mint egy szobanövény. Ilyenkor sehogy nem tudnék becsatlakozni a beszélgetésbe, mert a nagy zajban egymás fülébe ordibálnak. De ha nincs nagy zaj, akkor is hasonló a helyzet. Amikor suliról, szaktársukról, tanárokról beszélgetnek, akkor esélyem sincs becsatlakozni. Már nem is akarok, a legtöbb rám sem néz, nem is köszön nekem. Annyira kellemetlen ez az egész, hogy már nem is fogok több ilyenre elmenni vele.

Kinek a "hibája" ez? Az enyém, barátnőmé vagy a barátaié? Valami miatt ellenszenves lennék nekik?


dec. 2. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki hibája téged beleértve.


Ők bunkók a barátnőddel együtt, mert még esélyt se adnak. A barátnőd akárhogy is, de lehetne rád tekintettel és szólhatna nekik, hogy ezt a fiút szeretem, beszélgessünk másról is mint a suli ha már egyszer másról nem témáznak.

Viszont a te hibád azért, mert még vele vagy.

Nem illettek össze főleg ha más topicot fel se tudnak dobni...

dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez a párod és az ő barátait minősíti. Én is voltam ilyenben sajnos, amikor felhoztam a páromnak, én voltam a hibás, mert mért nem kérdezek rá 1-1 dologra. Aha, persze, köszi. Nem véletlen az exem (sok más probléma is volt.)

Azóta megtanultam, hogy értelmes emberek nem "rekesztenek ki" senkit sem a társalgásból. Ilyen társaságba járok, és a páromat is így választom. Ha a baráti társasága is ilyen, akkor az a páromat is leírja. Ilyet köszönöm, nem kérek többet.

dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire.
dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez tipikusan az a szituáció mikor az úgynevezett 'összekötő kapocsnak' kell gondoskodnia arról, hogy mindenki részt vegyen a társalgásban, ez ebben a helyzetben a barátnőd. Hisz ő az aki mindőtöket ismer, ismer téged, ismeri az ő baráti körét, viszont te meg a baráti kör nem egymást. Itt abszolút a barátnőd aki nem ismeri fel hogyan kellene kezelni egy ilyen helyzetet vagy csak nem érdekli mi a helyzet veled ami valljuk be régen rossz állapot.
dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
A férjemnek is van egy ilyen társasága, csak a régi sulis dolgokról szoktak beszélni, ezért oda nem megyek. Más társaságban meg jól elvagyunk, nem lógunk egymáson, ezért nem hinném, hogy az én hibám.
dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Te hibád.

En meg szerencsétlen módon mindik olyanokat fogok ki, akiket ha elviszek vmi eseményre a bnőim ráállnak, a munkatarsaim hozzá szólnak őt kérdezik vele diskurálnak, ő lesz a sztár es vele beszél mindenki en meg állhatok a sarokban.

Akkor kapok figyelmet csak ha nincs velem a párom.

dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sajnos azért nem egyszerű ez a helyzet. Nálam lakik, mert nyilván jobb körülményeket biztosítok neki a kocsival, saját lakással, kényelmes élettel, mint amit egy kollégium nyújt. Szóval közvetve, de miattam(?) kiszakad az egyetemi életből kicsit, és főként csak írásban tartja a kapcsolatot már a szaktársakkal. Amikor találkoznak, akkor aki odamegy hozzá, nyilván el akarja mesélni, hogy mi történik, nem várom el a páromtól, hogy ne hallgassa meg. És próbálkozik is a barátnőm, mert utána mint egy papagáj, elmondja nekem, hogy "most mondja épp a Tamás, hogy az Anna a Barna tanárnál van, és bla bla". Szóval próbálkozna, de erre én semmit nem tudok mondani, mert egyik személyt sem ismerem a történetből. Nem ismerem azt se, aki mondja, azt se, akiről a sztori szól, a tanárt se, a tantárgyat se, semmit. Próbálkozok bekapcsolódni, hogy kérdezek, reagálok, de egy egész estés ilyen végére már egyszerűen nincs erőm rá. Kicsit faramuci helyzet, amire szerintem az lenne a megoldás, hogy ilyenekre el sem megyek, de valamiért elrángat..
dec. 2. 11:45
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

A barátnőd egy önző idióta! Legyünk őszinték, nem kell szépíteni a dolgokat.


Ki az a hülye, aki olyan embereket emleget akikről azt se tudod, hogy ki fia borja?


Tudod mi van? A híres barátnőd kihasznál téged. Egyáltalán nem szerelmes beléd.

dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csinál értelmes, érett, odaadó partner amúgy?


Tisztában van azzal, hogy mi a közös benned és legalább egy barátjával. Emleget téged neki és neked is őt. Összeismertett olyan helyen ahol tudtok beszélgetni, nem kell ordibálni és mondja pl. hogy:


"A Feri is szeret horgászni!" és a többi rajtatok múlik.


De nem visz zajos helyre ahol figyelembe se vesz!


Egyáltalán nem tudja hogyan kell viselkedni szintúgy mint a barátai. Nem is tudom, hogy miért nem dobod ki!


(Nem is bőven szerelmes, ilyesmi nem létezik, hogy levegőnek néz a többivel együtt ha az ő az lenne...)

dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Eddig úgy gondoltam, hogy én reagálom túl, de egyébként igazatok van, így visszagondolva. Attól még ennyitől nem dob el az ember egy kapcsolatot.
dec. 2. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!