Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon közeli viszonyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon közeli viszonyban van a családjával, nálunk ez máshogy működik, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Akármikor elmegyünk egy családi rendezvényre, mindig megy az ölelkezés, puszi stb.


Mikor pedig már beiszunk és buli van, ez hatványozódik…de ez még hagyján.



Nagyon sokszor azt veszem észre, hogy a párom a sógorát áhítattal, szó szerint tátott szájjal lesi és mosolyog, frankón csodálja.

Illetve ők ketten sokkal többet ölelgetik, puszilgatják is egymást, ha találkozunk a családdal.


Nyilván beszéltünk már erről, mondtam, hogy ez nekem férfiként rossz és fáj…

Erre támadóan és mérgesen azt a választ kaptam, hogy nagyon sok helyzetben ott volt neki a sógora támaszként, és miattam nem fog máshogy viselkedni a családjával.



Nem is érezte, hogy ezt nekem milyen rossz minden alkalommal látni amikor együtt vagyunk, mindig a sírás kerülget,

és rányomja a bélyegét nekem,

egy bulis estére…


Mit kéne tennem ilyenkor, hogy viseljem el, hogy ők enyelegnek?



dec. 8. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez már durván beteges, amikor már a családtagokra is féltékeny vagy, meg egy családi, rokoni ölelést már szexuális indíttatásúnak veszel. Ne csodálkozz, ha ki fog penderíteni, mert ilyen beteges, bizalmatlan pasast hosszú távon nem lehet elviselni.
dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked elment az eszed
dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezeltesd magad.
dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd el a nőt és kezeltesd magad!
dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy az ilyen fatökűeknek hogy a fenébe van barátnőjük?
dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nőben ismertem hasonlót. Féltékeny volt az unokatesómra,de még csak nem is volt semmi extra, csak le volt fényképezve, hogy mellettem ül egy családi ebéden. Eleve a rokonom...
dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy, akinek jóval idősebb a barátnője?
dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Nézd el neki. A női agy a kapcsolatteremtésre, a meglévő kapcsolatok ápolására van berendezve. Ezért sokkal fejlettebb a beszédkészségük is, és ezért tudnak órákig beszélni olyan dolgokról, amit nekünk, pasiknak eszünkbe se jut megemlíteni.
dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!