Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda adta nekem a fiatalságát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda adta nekem a fiatalságát tiszteletlenség lenne elhagyni ?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye erről a gondolatmenetről ?


1.Xx éveig együtt vagytok egy nővel,te mint ffi kapuzárási pánikkal küzdesz,de azért nem akarod lecserélni,egy 20 évesre mert neked adta annó a fiatalságát a szépséget a feleséged és tiszteletlenség lenne részedről,hogy után egy másik 20-on éves fiatalnak is elvenni az idejét.


2.Másik gondolatmenet

egy 45 éves ffi a 28-35 éves korosztályok között simán tudd keresni és talál,de én még nem láttam olyan 28-30 éves srácot ffit akinek a barátnője 41 éves lenne.


Ffiak ez hogy lehetséges,hogy egy 41-45 éves nőt a 28-35 éves ffiak nem érdeklik, de fordítva simán találtok 28-35 éves kor között csajokat nőket.?


Ennek mi lehet az oka

Ha a nő 41 éves,de 35 nézz ki,és amint a legtöbb 28-35 éves ffi megtudja a korát már gotshingolják,de egy 45 éves ffi simán talál.


Aki szeretne kommenteni légyszi írja oda,hogy hány éves és hogy ffi vagy nő.

És légyszi mind a két gondolatra reagáljatok.


Ez csak egy gondolatmenet


Köszönöm



dec. 10. 04:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

#18. Arról volt szó, hogy 30 akárhány évesen miért nem kell egy idősebb nő. A harmincas éveiben kevés férfi impotens, én legalábbis távol állok tőle.

De amúgy le lehet pontozgatni, csak mert fáj az igazság.

Majdnem minden férfi számításba veszi a gyerek lehetőségét,aki azt mondja hogy nem, az csak azért hazudik, hogy fogjon magának valakit.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb nő, úgy öregszik, mint a tej.

33/F

dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
21# semmiféle általános igazság nem volt abban, amit írtál. Ok, te nem ismerkednél 40+ nővel, más meg igen, rengeteg példa van rá, de magad is kipróbálhatod: készíts egy adatlapot a tinderre pl 45 éves nőként. A te korodban már azért egy csomó férfinak van gyereke, vagy nem is akar egyáltalán. A tej meg amúgy hogy öregszik? 😁 Aludtej lesz belőle meg sajtok. Az meg egy dolog, hogy neked ki nem kell, nekem sem kellene 30 feletti pali.
dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden ember szarul öregszik, ez van, ebbe bele kell törődnie mindenkinek.

De a magyar férfiak komolyan azt hiszik, hogy jobban néznek ki a nőknél? Ezt csak neten olvastam eddig, élőben még sosem hallottam.

dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Hmm

Eddig az osszes komoly kapcsolatomban en voltam az idosebb volt h csak 2-3 evvel de volt h 10-el...

Mindegyik 6+eves kapcsolat volt. Mindegyik pasival en szakitottam.

Jelenleg 49 vagyok es tarskereson aki ramir azok atlageletkora 42-51 kozott van. De ritka a 50 vagy feletti.

Gyerekkerdes... Alapvetoen 28 evesen szulet elsore majd 30 es 37 evesen az utolsot. Nem oedogtol valo a 35 felett szulni akar 40 evesen is lehet manapsag.

dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!