Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxik embernek számítok?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Soha nem szerettem ha elmegy nélkülem bulizni, az elején a lányok miatt féltékeny voltam(akiket nem ismerek/ismertem), de a lányok már kimaradás. Mostanában inkább a "haverok" mérgesítenek. Ha a barátjaival van, akiket én is ismerek az nem zavar, őket nagyon bírom én is és még én is intem néha hogy menjen el velük kikapcsolódni. De van egy réteg amit nem ismertem még meg, akármennyire is akartam, és most velük megy el 3 napos bulizásra. Ezzel az lesz a gondom, hogy tudom hogy ennyi idő alatt 0 kommunikáció lesz közöttünk, és ez szarul fog esni. Mindig kérdezi, hogy mégis mit kéne mondjon, de szerintem elég lenne az is ha elmondja mi a helyzet vele. Én is szeretem neki elmondani hogy mi hogy telik és beleavassam az életembe, nagyrészt. Szerintetek velem van a baj, hogy rosszul esik, hogy el fog menni, és közbe nem fog velem foglalkozni? (Amúgy se nagyon szokott. Együtt vagyunk 3 éve, mint fennt is említettem, és azóta nagyon olyan a kapcsolatunk mintha barátok lennénk. Én szeretek vele lenni, ő hetente 3× max ha képes időt áldozni rám, hogy találkozzunk. Ha nálam alszik, reggel megy dl kb mint egy egyéjszakás kapcsolat után. Sokszor jövök be fogmosás után és már fel van öltözve és készül elmenni. Az együttalvást is nehéz vele megoldani, mert nem akar konkrétan velem aludni). Szerintetek itt én vagyok a hibás egészen, és én nem adok neki elég teret, vagy ő nem ad nekem elég figyelmet?

dec. 11. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Már mindenki toxikus vagy hasonló.

Nem, nincs veled baj, csak szar emberrel vagy együtt.

dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Örülj hogy szóba áll veled valaki. Ez részemről egy szexkapcsolat lenne, semmiképp se párkapcsolat. Nagyon idegesítő ha nonstop lógsz valakin, te márpedig ezt csinálod. Igen, toxikus vagy, megfojtod a másikat.
dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem szeret téged.
dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, szerencsére mindennapos része vagy az életemnek, és tudod hogy milyen ember vagyok, az alapján amit leírtam itt pár mondatban. Nem non stop lógok rajta. Igenis adok neki privát szférát
dec. 11. 10:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a legnagyobb hibás, mert még mindig vele vagy annak ellenére, hogy jóformán csak szexre tart.
dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Te írtad le milyen vagy:) Toxikus, aki kimondja a szót, hogy toxikus:) Csak kicsit vagy toxikus, de ezen lehet fejleszteni. Ne mondd ki a szót és akkor szinte tökéletes.
dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vesz komolyan téged ez a fiú
dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát a leírás alapján a kapcsolatotokkal sincs minden rendben

Dee a kérdés most a te hozzáállásodra vonatkozik és azt kell, hgoy mondjam, hogy igen, ez az állandó ráakaszkodás eléggé terhelő dolog. Az ember nem azért akar párkapcsolatbna lenni, hgoy aztán valaki folyton ellenőrizgesse meg sázmonkérje mikor mit cisnált és minden percben jelentenie kelljen. Ahogy valószínűleg te is elvárnád, hogy randin ne másokkal telefonálgasson, gy egy baráti társaságnál is az minősül minőségi időnek, amikor nem hazatelefonálgat stb...

Persze középút van mindenhol, megoldható lenne, de ez nem ilyen nyomasztó elvárások mentén fog kialakulni.

dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én szeretek vele lenni, ő hetente 3× max ha képes időt áldozni rám, hogy találkozzunk. Ha nálam alszik, reggel megy dl kb mint egy egyéjszakás kapcsolat után."


Már együtt kéne laknotok. Dugópajtiként tekint rád. Azért nem ír soha hogyha mással van. Ha ő téged szeretne az lenne az első, hogy ír/felhív. Amiatt, hogy le se tojja a fejedet amiatt vagy ragaszkodó. Miközben nem kellene. Inkább tökön kéne rúgni (átvitt értelemben). Te nem párkapcsolatban vagy hanem barátság extrákkal fajta viszonyban.

dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret az keresni fog és veled akar tölteni minden időt..
dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!