Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet normális lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskutya86 kérdése:

Ez a helyzet normális lehet? Vagy csupán minden idő kérdése?

Figyelt kérdés

21F és 17L. Több mint másfél éve együtt vagyunk. Mind ketten szüzek vagyunk. Neki én vagyok az első, nekem volt már egy barátnőm korábban 5hónapig.

A helyzet az, hogy eddig úgy gondolom, nagyon is egészségesen haladtunk egymással és a dolgokkal amik eddig történtek közöttünk.

Kb 2 hét után első csók, 5hónap után elsőnek kinyaltam, aztán valamennyi kihagyással 7hónap után megint és aztán én is ki lettem elégítve. Aztán úgy hónapra hónapra de mindig volt egy alkalom egy hónapban.

Közben nekem igazaból le esett hogy nagyon de nagyon akarok szexelni vele. Nagyon sokat szoktam maszturbálni is rá. De ő neki még korai. Ezt mondta nekem többször is.

Aminél még kivagyok az a közös fürdés. Nagyon leakarok vele fürdeni és nem feltétlen a tapizás miatt. Hanem egyszerűen érezném hogy ez is egy szint amit meglépünk egymás fele, önbizalmat is adna stb. Megkérdeztem többször is már, neki ez is korai, de oké, semmi gáz. Aztán egyszer közölte hogy fürdött az egyik legjobb barátnőjével régebben. És akkor nem érdekelt de amikor este aludni készültünk én összeomlottam. Zokogtam és csalódott voltam, és nem is azért hogy vele fürdött, hanem hogy velem még nem. De nyílván mire gondol ilyenkor az ember. Ott akkor ő is sírt, mert nem tudta hogy nekem ez így fog esni. Nem csalt meg nyílvánvalóan. Azóta tudom, hogy ez is olxan dolog amit a barátnők szoktak így egymás között, de hogy nekem nagyon fura volt akkor. Nem tudom erről, vagy ilyesmiről van e tapasztalat bárkinek. De a lényeg hogy haladtunk eddig azt mondhatom. Tavaly még jó volt mert mind ketten suliztunk, egy volt a napi rutin, együtt létek is úgy jöttek, de én végeztem, meg dolgoztam is. De annak azóta vége, szóval itthon ülök csak. Meg náluk. Ez is úgy nem tudom, szokatlan meg számomra unalmas. Nincs amivel lefoglalom magam. Nem érzem az alkalmat hogy mikor lehetne hancúrozni mert felőlem bármikor lehetne. Kanos is vagyok ami a viselkedésemet borzalmasan szélsőségesen eltudja ferdíteni és szorongok ez miatt

De most vettem észre hogy leült a kapcsolatunk kicsit. Keresem az izgalmat de nincs annyi mint korábban. Vagyis lehet hogy van csak fordult a kocka. Eddig én voltam a vadászós, én csapkodtam a fenekét, én fogtam néha a mellét, de ez most valahogy megfordult. Ő csinálja velem, de hogy nagyon sokszor igazából. Tényleg sokszor. Lehet csak én vagyok vak fasz? De amikor meg én csapom a fenekét semmi menekülés, semmi nevetés vagy valami, csak így ilyen semmi. Mellét amikor fognám akkor nagyon menekül, meg játsza magát ilyen kicsit dedósan. De persze ezt nem úgy kell elképzelni hogy megállás nélkül fogdosom mert nem vagyok paraszt. Meg már pont ezért sem. Szóval nem tudom valakinek bármi olyan ötlet vagy gondolat, eszmefuttatás, nagyon szívesen fogadom. Csak kezdek a túlgondolni mindent vagy lassítanom kellene?



dec. 12. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
10es te szellemi serult !
dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Számomra nagyon furcsa, hogy még ennyi idő után is ott tartotok a testiség terén ahol. Néhány dolog:


-én is voltam kamaszlány, sose fürödtem egy barátnőmmel se kádban, szerintem nem teljesen normális. Nem gondolnám, hogy megcsalt vagy ilyesmi, nem hinném, hogy ez volt a szándék, valszeg csak határokat próbálják ki. De NEM szokványos. Pláne nem ha van pasid.

-oké, hogy fiatal és az is tök jó, hogy 17 éves létére még nem ment át rajta egy fél város, de ha már régóta együtt vagytok akkor ennyi idő után, ennyi idősen nem feltétlen (!) korai a szex és az lenne az egészséges ha kívánná és akarná.

-bárki bármit mond egy 17 éves lány nagyon gyerek még egy 21 éveshez és ebben a korban szerintem az a pár év is sokat számít. Tudom, mert voltam 17 meg 21 is. 17 évesen gimis voltam, 21 évesen meg már megkaptam az első diplomámat. Ég és föld.


Te felnőttebb vagy hozzá képest pláne fiú, ő kislány hozzád képest. Meg amúgy is. Nagyon türelmes vagy és ez aranyos, de én is megőrülnék ennyi idő után, ha a szerelmemhez alig érnék hozzá.


A szexet NEM szabad és nem is kell erőltetni, meg kell érnie rá fejben, ami nem baj. Csak ez lehet még évek. Szerintem nektek nincs jövőtök, gyerek még hozzád, ennyi.


23L

dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nagyon fura, hogy ennyi idő után nem akar többet. Főleg, hogy a cerkával is játszott már. Saját neméhez nem vonzódik jobban?
dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!