Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam egy lányt le.vázt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy lányt le.váztam. hogyan hozható helyre?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lány és minden jól alakult addig amíg valamelyik este nem tudtam elérni. Ezért olyat írtam üzenetben amit utólag megbántam pl leku.vaztam, meg elég csúnya sz.xuális megjegyzéseket tettem. Másnap visszakaptam h ku.vakent tekintek rá. De ez nem így van csak azért írtam azokat, hogy ne csináljon alkalmit. Mindent megbántam de a lány nem akar megbocsátani. Kapcsolatunk alatt sose bántottam meg. Mindig mindenben támogattam. Ezt az egyet elrontottam. Mit tehetek ez ellen?

dec. 14. 07:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. A lány nagyon jól teszi, hogy menekül.


Ne legyél ennyire kontrollmániás, bizalmatlan, tapadós, sértődős, agresszív legközelebb. És ez még ráadásul a legelején, ismerkedés fázisban....Az eszem megáll.


Dolgozz magadon, járj pszichológushoz stb.

dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem kamukérdés, akkor szerintem sehogy. Én ezek után biztos nem állnék szóba veled.
dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
94%
Én se állnék szoba veled.
dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy.

Majd a következő kapcsolatodban okosabb leszel.

dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
96%
Miből gondoltad, hogy ha pár órán át nem reagál, akkor már egyből egyéjszakás kalandot keres? Miből gondoltad, hogy neked ehhez egyébként közöd lenne?
dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként sokat elmond rólad, hogy attól, mert nem tudod elérni, már egyből r1b1nek gondolod, meg erőszakos módon viselkedsz vele. Eleve értelmesebb körökben az ilyen viselkedés kizáró ok (nem túl boldog jövőt vetít elő, amikor már az ismerkedési fázisban valaki ennyire nem tudja visszafogni magát), de az például eszedbe sem jutott, hogy valami teljesen banális oka lehet annak, hogy elérhetetlen volt? Vagy akár történhetett is vele valami. De nem, neked az első gondolatod az volt, hogy biztos k**vul.
dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%

"Mit tehetek ez ellen?"


Semmit, hála istennek.

dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
95%

6-os: De miért kéne egyáltalán a nap minden percében elérhetőnek lenni? A fene egye már meg ezt a világot, sokak gondolkodását, hogy nyomós ok kell, hogy pár óráig mellőzve legyen a telefon!

Kérdező, megérdemelted, amit kaptál. Az „elrontások” meg nem darabra mennek, mondjuk 5-nél szakítás, nálad ez az 1 is elég ütős volt.

dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
94%

Nem elrontottad, hanem megvillantottad, hogy beteg vagy. Hülye lenne, aki ezután visszamegy hozzád.

Gyökeresen meg kell változtatnod a gondolkodásodat a nőkről és a párkapcsolatokról.

Amúgy szerinted ha tényleg mással akart volna kavarni, egy ilyen üzenet milyen hatással lett volna? "Jaj, mégsem dugok ezzel az új pasival, visszaszaladok ahhoz a lekurvázós, agresszív bunkó paraszthoz, tökre kedvem van a fäşzkalap fejéhez, és nem akarom megbántani"?

dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. A lány nagyon helyesen teszi, hogy menekül.


Nagyon bizalomgerjesztő, hogy ha egy este nem ugrik a telefonjához érted (mert mondjuk hosszú fürdőt vesz, filmet néz, elmegy az anyukájával/barátnőjével/valakivel moziba, vagy csak szimplán épp nincs kedve veled beszélni) te már egyből hisztizel, mint egy ovis. Vad elméleteket gyártasz, és jól meg is sérted.


Ki a fene akar ilyen embert maga mellé?

dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!