Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam egy lányt le.vázt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy lányt le.váztam. hogyan hozható helyre?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lány és minden jól alakult addig amíg valamelyik este nem tudtam elérni. Ezért olyat írtam üzenetben amit utólag megbántam pl leku.vaztam, meg elég csúnya sz.xuális megjegyzéseket tettem. Másnap visszakaptam h ku.vakent tekintek rá. De ez nem így van csak azért írtam azokat, hogy ne csináljon alkalmit. Mindent megbántam de a lány nem akar megbocsátani. Kapcsolatunk alatt sose bántottam meg. Mindig mindenben támogattam. Ezt az egyet elrontottam. Mit tehetek ez ellen?

dec. 14. 07:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
97%
15) az 'ítészek' csak felmérték, hogy ez nem egy bárkivel elóforduló kis hiba volt, hanem akkora red flag, amiből egyértelmű, hogy ezzel az emberrel nem kezdünk. A jelek szerint ez a lánynak is átjött, neked miért nem?
dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
97%

15) egy régi kérdésre emlékeztetsz: emberünk elsírta, hogy a barátnője túl későn ment haza a barátnős estéről és ő lekevert neki egyet, a csaj hazacuccolt, hogy békíthetné ki. Párszázan leírták, hogy a csaj jól tette, hogy menekült, de volt egy szerencsecsomag, aki szerint ha átmegy és egy csokor virággal őszintén bocsánatot kér, elvárható, hogy a lány elnézze, mert hát na, mindenki hibázik...

Ha azt hiszed, nagyon más fajsúly a két történet, légyszi gondolj bele, hogy ezek itt még csak az ismerkedési szakaszban voltak, úgy kérte számon, a semmiért, egyúttal garantálom, hogy élőben parább lett volna, csak telefonon tudta intézni.

Szerintem rohadtul el kéne gondolkodnod, mielőtt még te sértődsz meg, hogy nem értékelik a 'hasznos' válaszodat.

dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
97%

"...amíg valamelyik este nem tudtam elérni."


Akár férfi, akár nő, aki ennyire kontrollálni akar, attól minden téren, legyen párkapcsolat, szexkapcsolat, munkahely, barátság, azonnal megszabadulok.

dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
96%
23: pontosan ez az: legalább hazudna valami 'jó' indokot... de simán leírja és problémát sem lát ebben, hogy neki ennyi elég is volt ahhoz, hogy átmenjen agresszív állatba és bántani akarja a lányt. Az, hogy nem tudod elérni a másikat, egy gyakori jelenség minden kapcsolatban, mert az embereknek van életük/elfoglaltságaik és senkin nem kérhető számon a 0-24-es rendelkezésre állás. Ha emberünknek már ennyi megfekazi a gyomrát, minek neki kapcsolat? Nem fog menni.
dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
91%
*megfekszi
dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
94%

"Ezért olyat írtam üzenetben amit utólag megbántam pl leku.vaztam, meg elég csúnya sz.xuális megjegyzéseket tettem."


Például lekurváztad? Azt hogy kell elképzelni? Ott van nálad az üzi, pötyögd be ide. Nem fogod, ezért homályosítasz a "pl lekurváztammal".

dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
94%
26) ugye? Én is úgy elolvasnám azt az üzit, gondolom, még szebben illusztrálná, hogy ártalmatlan félreérték az egész és a lánynak nincs mitől tartania ezzel az aranyemberrel.
dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
91%
*félreértés
dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
3%

Nem a mi dolgunk moralizálni. Nem is szeretnék tévedhetetlen erkölcsi világítótorony lenni.


A szitut nem minősítem.


Amit tehetsz, hogy őszinte megbánást tanúsítasz, bocsánatot kérsz. A lánynak hagysz időt a válaszadásra. Nem háborgatod. Ha döntést hoz, azt tiszteletben tartod.

dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
89%
A lány már döntött és teljesen jogosan nem kíváncsi erre a fazonra. Nem értem a kérdést.
dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!