Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha teljesen kiábrándultam a páromból, mert semmi figyelmet nem szentel rám? 27/N

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, az elején minden olyan szép volt. Aztán 2 hét múlva...már mintha nem is léteznék, vagy mintha csak egy ismerőse lennék, akivel néha beszélget. Nem foglalkozik velem, folyton elfoglalt, nincs rám ideje. Ahányszor felhozom ezeket, mindig bocsánatot kér, és ígéri, hogy másnap már többet fog velem foglalkozni. Ahha, persze. Nagyon odavoltam ezért a férfiért. De mostanra már teljesen kiábrándultam belőle. Ahányszor a szakításra gondolok, mindig rám jön a sírás, mert nem élném túl. Mégis ott van az, hogy nekem hiányzik a törődés, odafigyelés, amit már nem kapok meg tőle. Mit tegyek? Más is volt hasonló helyzetben?

dec. 14. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én dobtam a páromat pont emiatt. Teljesen átérzem a helyzeted.
dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Mármint 2 hete vagytok együtt és már ez van? :D Vagy régebb óta, de a második héttől ilyen? Teljesen normális egyébként, nyilván nem azért akar az ember kapcsolatban lenni valakivel, csak hogy elmondhassa, hogy abban van. Mitől elfoglalt?
dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Régóta ismerjük egymást, de 2 hete jöttünk össze.

1# Nem fájt a szakítás?

dec. 14. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondom de ez tényleg szakítási indok lehet.

Azért mert nem azonosak az elvárásaitok egymással szemben ez így nem működne hosszútávon mert nem találkozik félúton a kettő igény magától.

dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Két hét után már természetes, hogy ellaposodik a kapcsolat. Ha nem élnéd túl a szakítást, akkor ne szakíts!
dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
2 hét után azért kicsit túlzás ez a reakció. Rakd ki és keress normálisat.
dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Két hét után már természetes, hogy ellaposodik a kapcsolat"


😆😆😆😆😆😐😐


A szexkapcsolat esetleg, de párkapcsolat? Neked akkor még nem volt barátod/barátnőd, felnőtt párkapcsolatod.

dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Te 2 hétnyi "kapcsolat" elvesztésén nem tudnád túltenni magad? Hány éves vagy? 14?
dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Magyarok vagyunk, általában mindig ez van.
dec. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki a f.asz mond ilyet, hogy két hét után normális, hogy ellaposodik egy kapcsolat?😂😂😂


Szerintem most szakíts vele, amíg nincs nagy közös múltatok. Rosszul bánik veled. Igazából úgy van vele, hogy jó néha megdugni, de nem szeret. Ha nem érdekli, hogy te mit szeretnél, akkor nem vagy neki fontos. Nem baj, majd másnak az leszel :) Hidd el ennél csak jobb jöhet! Az meg teljesen normális, hogy azt érzed, hogy nehéz lenne túllépni. De szerintem egy hónap kb és túl is vagy :)

dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!