Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél ilyen csúnyán velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél ilyen csúnyán velem?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal, mert elhanyagol, és nem veszi figyelembe azt, hogy én mit akarok. Még azzal is provokál, hogy előttem néz meg nőket. Azt mondta elmebeteg vagyok, és pszichiáterhez kellene mennem gyógyíttatni magam, mert nem vagyok normális, hogy mindig veszekszem vele. Azt mondta kussolhatnék már, meg az ő dolga, hogy ő mit csinál, nem tartozik semmi elszámolni valóval sem nekem.
dec. 15. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te hogyan kommunikálod a problémát?
dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha velem így beszélne valaki, egyből kidobnám, de te tudod.
dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem beszélek vele ilyen csúnyán. Sose mondtam még neki, hogy kussoljon pl. De ő mindent támadásnak vesz, ha valamit szeretnék vele megbeszélni.
dec. 15. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elzavarnám az anyja pichájába vissza örökre!
dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább egy kérdésem van: Mi a francért a párod még ez a személy?
dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
5-ös, mert a kérdező évek óta képtelen kidobni a pasit, azért.
dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Most már igazán bannolhatnának, mert halálosan unalmas vagy minden másnap ezen vergődsz, mikor már többszáz válaszban megírtuk, dobd ki.
dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az alapján a barátod erősen nárcisztikus. Nézz utána youtubon "A bennfentes" és "evavinter" csatornákon találsz sok tartalmat róla. Ha kicsit komolyabban érdekel hogy miért történik ez, akkor könyv: "A lélek meggyilkolásának száz módja". Remélem segítettem, nem rég szabadultam meg egy ilyen kapcsolattól.

30/f

dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom "hatalmas" a megértés köztetek. Mi a franckarikáért vagy még vele??? Tényleg így akarod leélni az életed, ilyen viták, pertpatvar közepette?

Dekódolom a mondanivalóját, "nincs elszámolnivalóm feléd" = semmiféle elkötelezettség, azt csinálok amit akarok, lesz.rom neked hogy esik. Szerintem akkor neked sem kellene semmivel elszámolnod, mondjátok ki a végét, jobban jártok mindketten.

dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szakítani akartam vele, de akkor meg hirtelen kedvesebbé válik, és azt mondja légy szíves ne veszekedjek vele már, és hogy lehetnék hozzá sokkal kedvesebb, mert ő sok mindent megtesz értem.
dec. 16. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!