Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, gyerekvállalás.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, gyerekvállalás.. Férfi akar nő nem. Lehet belőle mégis valami? Sztori lent.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk és élünk együtt a barátnőmmel. Én már nagyon szeretnék gyereket tőle, ő eleve nem akart volna soha. Emiatt már szakítottam is vele egyszer, merthogy nincs értelme. Természetesen nagyon szeretjük egymást így kibékültünk, nameg erősködött, hogy "jó, akkor lesz gyerek" de bármikor felhozom a témát az az érzésem, csak azért mondja és inkább menne bele, hogy el ne veszítsen. Nyilván jobban bejönne ha szívből szeretne.. Konkrétumok most se nagyon vannak, csak hogy pl majd jövőre. Lehet terel de nyilván én sem úgy gondoltam, hogy holnap nekiugrunk. Rendben lehet ez így? Nem akarom egy olyan életre kényszeríteni amit szíve mélyén nem akar. Szokott példákat hozni már rá, hogy miért kellene mégiscsak szülnie. De nem a vágy hajtja. 29L/35F

dec. 15. 23:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás nem olyasmi, amiben létezik kompromisszum. Ha csak miattad szülne, az is igen rossz motiváció. A gyerek szívná meg a legjobban.

Ha gyereket akarsz, szakíts vele, és keress olyat, aki ugyanazt akarja, amit te.

dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy kiírtam a kérdést közben leesett azért....De én mégis hiszek benne, hogy nem bánná meg és utólag nagyon örülne neki
dec. 15. 23:45
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Férjem akart, nagyon, szültem egyet. Nem mondom hogy tragikus, de ő igazi apa lett, én meg sokszor a falra tudnék mászni, idegeimre megy, szeretni szeretem, de egy sz*pás az élet gyerekkel, de valahogy elvagyok vele, mert muszáj, de ha terhes lennék véletlenül akkor is rohannék abortuszra, ha a fene fenét enne is. Szal a pakliban van hogy nem lesz mintaanya :D
dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
99%

Rossz úgy felnőni, hogy az egyik szülőd nem akart, úgyhogy nem vállanék sosem olyan emberrel gyereket, aki nem szeretne.

Sajnos hiába szeretitek egymást, jobban jártok ha kerestek mást, akivel gyerekvállalás terén megegyeznek a céljaitok

dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A hiába szeretjük egymást szerintem kicsit erős, igencsak fontos és pont emiatt alakulhat ki, hogy mégis szeretne majd. Talán javarészt miattam, de attól még szerintem lehet happy end. Természetesen köszönöm a választ
dec. 16. 00:00
 6/26 anonim válasza:
94%
Mégis mi a rossebbért írod ki a kérdést és kérsz segítséget, ha aztán nem vagy hajlandó belátni a választ? Ne kényszerítsd bele szerencsétlen lányt egy olyan helyzetbe ami az egész életére kihatással lesz. Ha az egyikőtök bánja a gyereknevelést az az egész családra kihatással lesz és mehet minden a levesbe. Ideje kimondanotok, hogy ebből így nem lehet közös jövő, és túllépni mielőtt több időt öltök ebbe a kapcsolatba.
dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez óriási NEM. Ahogy tenis sejted és le is írták páran: semmi jó nem származik abból, ha az egyik csak beadja a derekát (pláne ha a nő az). A gyerekvállalás irgalmatlan szopóág, csak őszinte vágyból és odaadással érdemes csinálni - és még úgy is kva kemény alkalomadtán.
dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy anyát, aki úgy volt ezzel, mint a párod. Sok év után, nagy nehezen rávette magát, mindenki biztatta, hogy nem lesz olyan vészes, imádni fogja, etc... aztán megszületett a baba, súlyos oxigénhiánnyal. Soha nem lesz képes ellátni magát, anyuka élete úgy, ahogy van, megszűnt és 0-24 ápolásból áll. Nyilvánvalóan gyűlöli ezt az életet és bármi áron visszacsinálná.

Ez nyilván ritka szerencsétlenség, csak arra szeretnék rávilágítani, hogy akinek még a 'legideálisabb' gyerekre is nagyon nehéz rávennie magát, annak szó nélkül tönkreteszi az egész életét egy nehezített pálya. Nem kell, hogy ekkora gond legyen, egy hasfájós baba mellett pl pokol az első év, vagy egy enyhén autista gyereket is óriási kihívás felnevelni. Sokkal nehezebb minden akadály, ha anyuka nem akarta magától szívből az egészet.

dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan dolog, hogy kérdezek valamit és valaki leírja a helyes választ szerintem ez világos. Nekem is jobban tetszene olyan komment, mint pl a 3. akinél ugyanez volt. Hagyjuk már ezt kérlek. Bennem is úgy alakult ki, hogy szeretnék tőle gyereket, hogy szeretem őt! Eleve eljutottam vele a "soha nem akarok" - tól oda, hogy agyalgat rajta miért lenne mégis jó, illetve hogy be is vállalná. (Habár nagyrészt miattam)
dec. 16. 00:35
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Jobb lenne más után nézni
dec. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!