Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, gyerekvállalás.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, gyerekvállalás.. Férfi akar nő nem. Lehet belőle mégis valami? Sztori lent.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk és élünk együtt a barátnőmmel. Én már nagyon szeretnék gyereket tőle, ő eleve nem akart volna soha. Emiatt már szakítottam is vele egyszer, merthogy nincs értelme. Természetesen nagyon szeretjük egymást így kibékültünk, nameg erősködött, hogy "jó, akkor lesz gyerek" de bármikor felhozom a témát az az érzésem, csak azért mondja és inkább menne bele, hogy el ne veszítsen. Nyilván jobban bejönne ha szívből szeretne.. Konkrétumok most se nagyon vannak, csak hogy pl majd jövőre. Lehet terel de nyilván én sem úgy gondoltam, hogy holnap nekiugrunk. Rendben lehet ez így? Nem akarom egy olyan életre kényszeríteni amit szíve mélyén nem akar. Szokott példákat hozni már rá, hogy miért kellene mégiscsak szülnie. De nem a vágy hajtja. 29L/35F

dec. 15. 23:40
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

15: Nyilván én előnyben vagyok, mert ismerem őt. Azért nem egy boszorkáról beszélek, aki azután, hogy megszüli le se szarja, én a nő életére vonatkozó kihatásra voltam eleve kíváncsi.


16: a végén ez a hagyd békén szegény lányt... ha elolvasod levágod, hogy emiatt szakítottam már vele.. pont hogy ő akar már meggyőzni róla, hogy akar gyereket


Köszönöm azoknak, akik tapasztalat alapján kommenteltek hasznos volt! A többiek meg légyszi keressetek más hobbit, nem kell mindenhová random beokoskodni.

dec. 17. 00:07
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem egy boszorkáról beszélek, aki azután, hogy megszüli le se szarja"


Ez nem arról szól, hogy boszorkány-e. Talán ő, veled ellentétben, tudja, hogy az anyasággal járó dolgok neki nem mennének.

Nagyon sok olyan gyereket is elhanyagolnak ÉRZELMILEG, akit elvileg akart az anyja.

Milyen az ő kapcsolata az anyjával? Milyen viszonyban vannak?

dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Te könnyen akarsz gyereket, az anyának sokkal nagyobb áldozat. Ha nem akarja ne eröltesd. Szeret téged, azért agyal rajta csak. Én akartam és iszonyúan megeröltető, a férjem mindenben részt vesz és csinálja, de messze nem válrozott annyit az élete, és messze nem olyan fáradt mint én.

Ha azt mondaná, legyen gyerek de fél év után ő mrgy dolgozni és te vigyázol rá bevállalnád? Mert ha nem te sem igazán akarsz gyereket. Ha igazán akarnál hoznál áldozatot te is.

dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 1Léna ***** válasza:
0%

Csodálatos dolog szülővé válni. Látni ahogyan napról napra cseperedik, kilenc hónap elteltével megszületik. Igaz, hogy sok törődésre, gondoskodásra van szüksége, de hamar kinyílik az értelme, járni, beszélni kezd a férfi és a nő szerelmének gyümölcse, egy különleges, egyedi, megismételhetetlen emberré válik. 😊

Kívánom, hogy átélhesd ezt a csodát, legyen gyermeked!

dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24, legyen neki csak olyannal aki szintén ezt akarja, különben nem lesz ilyen idilli.
dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha te hajlandó vagy a szoptatáson kívül mindent megcsinálni a gyerek körül, pelenkát cserélni, altatni, etetni, takarítani, orvoshoz mászkálni, 2 évig kimaradni a munkából és minden nap egész nap a gyerekkel foglalkozni, amíg a barátnőd dolgozik, akkor kijelentheted, hogy te tényleg akarsz gyereket. Hogyha neked alap, hogy ő marad otthon, akkor te sem akarsz gyereket. Szerintem ha a férfi jobban akar gyereket, mint a nő, akkor az a minimum, hogy ő áldozza fel a karrierjét.
dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!