Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, gyerekvállalás.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, gyerekvállalás.. Férfi akar nő nem. Lehet belőle mégis valami? Sztori lent.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk és élünk együtt a barátnőmmel. Én már nagyon szeretnék gyereket tőle, ő eleve nem akart volna soha. Emiatt már szakítottam is vele egyszer, merthogy nincs értelme. Természetesen nagyon szeretjük egymást így kibékültünk, nameg erősködött, hogy "jó, akkor lesz gyerek" de bármikor felhozom a témát az az érzésem, csak azért mondja és inkább menne bele, hogy el ne veszítsen. Nyilván jobban bejönne ha szívből szeretne.. Konkrétumok most se nagyon vannak, csak hogy pl majd jövőre. Lehet terel de nyilván én sem úgy gondoltam, hogy holnap nekiugrunk. Rendben lehet ez így? Nem akarom egy olyan életre kényszeríteni amit szíve mélyén nem akar. Szokott példákat hozni már rá, hogy miért kellene mégiscsak szülnie. De nem a vágy hajtja. 29L/35F

dec. 15. 23:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk ìgy volt a felállás, egyáltalán nem akartam mikor összejöttünk majd az évek alatt ebből az lett hogy jó majd egyszer egyet és aztán sokáig halogattam, végül belementem, vagy megváltozott a véleményem nem tudom melyik a jobb megfogalmazás. De nem őrült vágy és anyai ösztönök szólaltak meg bennem, hanem az eszemmel úgy döntöttem, hogy ha egyszer akarunk, akkor az most ideális, úgyhogy vágjunk bele.
dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ismeretségi körben 3 nő is van, aki így volt mint a barátnőd, a férjükért belementek.

Az egyiknek 4 gyereke lett végül és nagyon szereti őket, egyáltalán nem bánta meg. De azóta elváltak. Mondjuk a nagy már 16, de a legkisebbek (ikrek) nincsenek még 10 évesek.

A másiknál konkrétan a férje mesélte hogy a szülés után a hormonoktól teljesen megváltozott és már-már ősanya lett a felesége. Még egy gyerekük lett.

A harmadik nem bánta meg, de nem csinálná újra. Nem lesz még egy gyerekük.


És akkor egy inverz példa. Itt vagyok én, sose volt kérdés hogy szeretnék e gyereket. A férjemmel küzdöttünk is érte, mert nem jött egyből. Lombik lett végül (az elsőre összejött). Viszont az első 1,5-2 évet nagyon-nagyon rosszul éltem meg. Nincs az a pénz hogy elölről kezdjem megint. Nem csinálnám vissza, mert szeretem a lányomat, de látom milyen gondtalan és könnyű lenne az életünk gyerek nélkül. Így mindig van valami amit meg kell oldani. 3,5 év után most novemberben tudtunk elmenni először 3 napra kettesben. Ha nincs “kéznél lévő” segítség, akkor nagyon meg kell gondolni.

dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

".De én mégis hiszek benne, hogy nem bánná meg és utólag nagyon örülne neki"


Vagy nem. Vagy az egész életét tönkre vágná. Jó esetben csak ott hagyná neked a gyereket, rossz esetben nevelné és akaratlanul is tönkre vágná az ő életét is. De az is lehet, hogy hirtelen neked nem jön majd be az apaság és te hagyod ott őt a nemkívánt gyerekkel

dec. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

Mondta már, hogy miért nem akar? Konkrétan gyereket nem akar, vagy úgy a karrierjét, eddigi életét félti. Mert ha utóbbi, akkor esetleg felvetheted neki az ötletet, hogy te maradsz otthon a gyerekkel. Nyilván az elején neki muszáj, de amint lehet, szerepcsere, aztán b@szódjon el a te karriered, vigyázz a gyerekre te, mellette csináld a háztartást... lehet, hogy így bevállalná.

De ha nem, akkor így jártál.

dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

"De én mégis hiszek benne, hogy nem bánná meg és utólag nagyon örülne neki"


Aztán ha mégsem, legfeljebb tönkremegy a gyerek élete egy olyan anya mellett, aki nem akarta. Na és aztán, mi?

Ezt nem gondolhatod komolyan.

dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Neked azért könnyebb, mert férfiként majdhogynem semmit se fog az életed változni. Hidd el, ha rá is veszed, teherbe is esik és nem lesz álomszerű, könnyű terhessége, az első hónaptól úgy fogja utálni az egészet, ahogy téged is. De mivel társadalmi nyomás van a nőkön, hogy ezt imádni, élvezni, de minimum kussban csinálni kell, még kilépni se tud majd a mókuskerékből, amit nem is ő akart, hanem te, akinek az élete ugyanolyan maradt, mint előtte. Utána jön a depresszió.


Hagyd békén szegényt, keress olyan lányt, aki akar veled gyereket, ő meg hadd élhessen olyan életet, amilyet szeretne.

dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább párom kedvéért szültem, aztán egyedül is maradtam😄. Az elején nagyon bántam, de nyilván neveltem. Mihelyt rendeződtek a dolgaim és nem csak a gyerekkel voltam otthon jobban éreztem magam és már abszolút nem bánom lányom, imádom.

De ez a ritkább sztm. Ebbe nincs kompromisszum, szerelem ide vagy oda.

dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
NEM akar tőled gyereket, naiv vagy, ha azt hiszed, hogy igen. De áltasd csak magad tovább, amíg késő nem lesz...
dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen, lehet. elhagyod és keresel olyan nőt, aki akar gyereket, főleg, mivel a terhesség-szülés a MI testünket teszi tönkre, nem a gyereket akaró pasiét, aki csak élvez egyet, aztán csá.


Durván fogalmazok, de ez az igazság. Én sem akarok gyereket, mert tisztában vagyok vele, hogy min megy keresztül a nő még egy egészséges várandósság alatt és szülés során is.


Hát még, ha komplikált - bele is halhat.

dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

9-es, remélem, a csajod rájön, hogy belekényszerítenéd valamibe, amit ő nem akar.

Persze az nem opció, hogy megszületik a gyerek és te mész gyes-gyedre, táppénzre, te neveled - hiszen te akartad annyira - ő meg dolgozik.


Nem. Szüljön, mert TE babázni akarsz, és szpjon vele, elvégre ő a nő.


Ha az én barátom erőltetné a gyerek-témát elég gyorsan kidobnám (szerencsére ő megérti, hogy nekem a NEM az nem, és leszrom a szeretetet, a kettő teljesen más).

dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!