Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Izmos, szakállas fiú. A személyisége rendben van és jó vele együtt lenni,viszont annyi a problémám hogy igénytelenkedik.

Ez alatt azt értem hogy nem szokott fogat mosni, nem szeret dezodort használni. MINDIG nekem kell rászólnom hogy márpediglen csinálja meg!

A szakállát is ritkábban vágatja már, pedig elmondtam neki hogy akkor jó egy szakáll, ha az rendben van tartva. Még ezt a szakállas részt el is tudja az ember nézni, de a fogmosós és dezodoros részt nem. Kezd nagyon elegem lenni ebből,hogy mindig figyelmeztetnem kell ezekre a dolgokra. Nem az anyja akarok lenni.

Amugy beszéltünk már ezekről többször is, mindig letudja egy "jó"-val és ennyi. De mindig ugyanoda lyukadunk ki...

Mi a véleményetek? Fog ez valaha változni? Voltatok már ilyen cipőben?

Köszi a normális válaszokat!



dec. 16. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Igy jár aki nem válogat, nem egy igénytelennel kell együtt lenni.
dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog változni mig magától nem akar változtatni viszont egy idő után elege lesz a piszkálódásodból meg neked is hogy semmi nem változik!
dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De mennyi ilyen párt látok, a csaj tök tip-top, a faszi mellette meg kb egy homeless. De a csaj mégis vele van....
dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyértelműen kinőttétek egymást, kérdező.
dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
3 éve tűröd, megérdemled. Te választottad, viseld a következményeit! Eközben normális pasiknak nincs nője.
dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Te magadat nem érzed igénytelennek, hogy egy ilyen alakkal élsz együtt?
dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Nálunk a barátnőmre kell szólnom hogy ne gyűjtse a kanapén vagy a kisasztalon a taknyos zsepiket.

Nem azzal van bajom hogy oda teszi mondjuk míg feláll majd vlmiért hanem hogy ott felejti

dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
xd ez van a pasik ilyenek.
dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Te is igénytelen vagy, mert vele vagy.
dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Én azt mondanám neki, hogy szeretem őt, de amikor büdösen hozzám bújik, undort érzek testileg és tönkre fog menni a kapcsolatunk, ha nem hajlandó tisztább lenni. Hiszen a nemiség a testi vonzalmon is alapul, ha valaki undort kelt a másikban, az tönkreteheti a kapcsolatot.

Akik szidják a kérdezőt: attól, hogy valakinek nem erénye a tisztaság, még rendelkezhet sok szimpatikus vonással. Nincs hibátlan ember. Viszont az tény, hogy változtatni kell.

Pl. azt elvárhatja a kérdező, hogy szex előtt tisztálkodjon. Én azt mondanám, hogy csak akkor szexelek vele, ha előtte lezuhanyozott és fogat mosott. Már az sokat segíthet a helyzeten.

dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!