Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elfáradtam pszichikaila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elfáradtam pszichikailag. Van még esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég hosszú a történetünk, nem is tudom hol kezdjem.

A férjemmel 8 éve vagyunk együtt, ebből 3 és fél éve házasok és van egy 1 éves kislányunk.

A kapcsolatunk soha nem volt veszekedés mentes, de mindig együtt akartunk maradni mert nagyon szerettük egymást, de már nagyon belefáradtam ebbe.


Az utóbbi másfél évben sok veszteség érte a kapcsolatunkat és nem tudom ,hogyha ebből fel tudunk e még állni.

A gyerek születése után nagyon elhidegültünk egymástól, külföldön éltünk 0 segítség nélkül, és úgy érzem engem nagyon beszippantott az anyaság. Extrán rossz alvó a babánk és csak velem alszik,eszik stb, tehát hulla fáradt vagyok/voltam. 0 időm volt rá.

Ezekből következett ,hogy a nyáron egy randizos oldalon kaptam rajta, ahol egy hétig volt regisztrálva,1 2 csajjal beszélgetett, flörtölt,de nem találkoztak.

Amikor kérdőre vontam, hogy miért tette,az volt a válasz h kis kedvességre,figyelemre vágyott,amit tőlem nem kapott meg,de amúgy nagyon megbánta a dolgot. Akkor egy hónapra hazautaztam a szüleimhez, hogy időm legyen gondolkozni. Az egy hónap alatt úgy látszott, hogy megoldodik a problémánk,ezért visszamentem hozzá.

Azóta teltek a hónapok, sok vita volt köztünk, de inkább anyós miatt, de a napokban újra láttam, hogy kolleganokkel beszélget majd törli. Amikor kérdőre vontam, azt magyarázta ,hogy mindenkivel törli a beszélgetéseket, meg amúgyis kolléganő, semmi olyant nem beszéltek(amiket láttam én, tényleg semmi extra nem volt). Utólag azt mondta, hogy az én mentalitásommal van a baj, meg amúgyis avval beszél akivel akar.



Nagyon belefáradtam már ebbe, nem tudok bízni benne,de a gyerek miatt próbálok mindig mindent megbocsájtani, mert ha elválnánk több ezer km lenne a gyerek és közte és nem szeretném, hogy apa nélkül nőjön fel.

De úgy érzem, hogy én nagyon boldogtalan vagyok és egyelőre nem látok kiutat.


Tudtok valami tanácsot adni?voltatok hasonló helyzetben?



dec. 17. 19:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Talán a párterápia lesz az utolsót esély, amit adok. Ha ez sem működik, akkor tényleg nincs együtt jövőnk. A nyári eset után, felhozodott a párterápia, beleegyezett egyből,de végül nem mentünk el ,mert elég húzós anyagi helyzetbe kerültünk és amikor megérdeklődtük,hogy mennyibe kerülne a terapia, szinte seggre ültem. Nagyon nem fért bele a keretbe.

De mostanra kezdünk kilábalni,úgyhogy talán beleférne a költségvetésbe.

dec. 17. 19:59
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Döbbenetes és egyben ijesztő tapasztalat, amikor a sok önjelölt párterapeuta, de valójában csak szellemi világtalan egetrengető magabiztossággal sikítja bele az éterbe jolly joker "megoldását": "El kell válni!" :D


Kérdező, sose adj azoknak a válaszára, akiknek láthatóan fogalmuk sincs egy házasság, két szülő és a gyermekük által alkotott családi egység értékéről, aminek megmentése első számú prioritás kéne hogy legyen, és néhány soros leírás alapján képesek eldönteni, hogy az egyetlen lehetséges opció a kapcsolat felszámolása. A legkevesebb munkával járó "megoldás" ritkán a legjobb.

dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem akarod hogy apa nélkül nőjjön fel? Inkább beledoglesz a kapcsolatba igy aztán a gyerekednek se apja se anyja nem lesz. Gratulálok a gondoskodásodhoz.
dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Igen tudok tanácsot adni: keressetek fel egy jó párterapot! Ebből a gödörből önerőből már nem fogtok tudni kimászni. Tegyétek meg a gyerek kedvéért, ne csonka családban kelljen felnőnie, mert ahol most jártok egyenes út a váláshoz.
dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálkozhattok az online párterápiával.


Az sem annyira olcsó, de ilyen 15-20 ezerert tuti találtok terapeutát és legalább magyarul megy.

dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy félrelép, de általában az érzelmi indíttatású megcsalások nem a semmiből jönnek. Szerintem az ember akkor kezd el kifele keresgélni, ha valami nincs meg a kapcsolatában.

Írtad, hogy volt egy halál eset,illetve hogy kedvességre vágyik. Szerintem elképzelhető, hogy egyedül érzi magát, hiába vagytok kapcsolatban.

Nyílván ennyi információból nehéz teljes képet kapni egy kapcsolatról, mert ez csak az egyik fél nézőpontja.

Ha neked lennék, akkor leülnék megbeszélni vele, hogy mit érez. Tudom, hogy hihetetlen, de a férfiaknak is vannak érzéseik, csak hajlamosak vagyunk csendben szenvedni.

33/F

dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!