Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér ez egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez egy kapcsolatba, vagy le kell ülni megbeszélni a másikkal?

Figyelt kérdés

Szóval arról volt szó, hogy párom tegnap át kellett volna jöjjön hozzám este. Én mondtam neki, hogy megbetegedtem sajnos.


Szó nélkül eldöntötte hogy akkor nem jön át, de azt is mondta hogy ő is náthásnak érzi magát, szóval elkapni nem kaphatta volna el. Azért

ennyire bonyolult lények nem vagyunk mi nők, a beteg vagyok nem egyenlő azzal, hogy azt akarom hogy akkor sz*rd le az estèt. Nem mondott semmit azt hittem azért jön. Egyelőre szova se tettem.

Tényleg nem vagyok jól, 2 baràtnőm automatikusan felajánlotta, hogy akkor bevásárolnak nekem. Én nem szeretek kérni dolgokat, kínosan érzem magam tőle, de néha muszáj. Viszont a párom az autós fuvarokon kívül nem sok mindent ajánlott fel eddig nekem.


Én tudom, hogy fontos vagyok neki, de egyre inkább az az érzésem, ha azon felül kéne tegyen értem valamit, amiért nem jár szexuális szolgáltatás, akkor elkerül... :(



dec. 19. 14:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

#9

Fú az érzelemmentesség még egy passzoló dolog, én is olyan voltam akkoriban

#8

dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
19%
Ez alapján valszeg én is kerülnélek. A párod ismer:) Hogy érthető legyek: aki ilyet gondol a másikról és ezt még le is írja azzal nem szeretnék egy légtérben tartózkodni. Mindennek van határa:)
dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
11 és végül ki szakított? Mennyi idő utan jöttetek ra, hogy ez igy nem? Most van valakid?
dec. 19. 15:17
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező meg ne haragudj rám, de hogyha szerinted egy kicsit se erőlteti meg magát a kapcsolatban jó ideje akkor miért itt teszel fel kérdést amikor már rég ki kellett volna rúgnod? Most esett le komolyan, hogy nem számítasz neki valójában csak???
dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

12-es hm ezek szerint neked még nem volt olyan kapcsolatod amiben elgondolkodtál volna, h valami nem oké.


Am igen, ez önbeteljesítő jóslat. Aki nem bízik a párjában, aki nem hiszi, hogy elég jó, az nem is lesz.


Csak en nem akarok egy játszmázó spiné lenni. Eskü ismertem olyan aki elérte h ne neki kelljen szakitani, hanem a pasinak, hogy ő legyen az áldozat.

dec. 19. 15:19
 16/37 anonim ***** válasza:
86%
A végeredmény szempontjából tökmindegy, ki szakít. Ennek a világon semmi jelentősége.
dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Erőt vettem magamon és megírtam neki, hogy szerettem volna, ha tegnap atjön, és felajánlotta hogy akkor ma.


14-es az a helyzet h szerelmes vagyok. Nem tudom hova visz az egész, bizonytalan vagyok, de feladni nem akarom! Ő az első párom aki egyaltalán akar majd gyereket meg házasságot valaha. A többiekkel ha felmerült, nem volt pozitív reakció...

dec. 19. 15:27
 18/37 anonim ***** válasza:
93%

"Egyszerűen az a baj, hogy fogalmam sincs mit akar tőlem. Nincsenek nagyon terveink. Minimális energiát tesz bele. Csak személyesen beszélünk, nem telefonálunk, hogy halljuk egymás hangját, 10 sor naponta messengeren.



Én elhiszem, hogy van elég independens nő a világon aki ezt kapcsolatnak nevezi, de én olyan szintű távoltságtartást érzek a részéről, ami már nyomasztó.Egyszer mondta hogy szeret, azóta semmi. Nem szokott bókolni, ha nagy ritkán mégis én lepődök meg a legjobban."



Ezt te írtad. Ez mióta = azzal, hogy házasságot, gyereket szeretne, vagy azzal, hogy elvesz ő téged, lesznek gyermekek és boldogok lesztek?


Jó, hogy nem a homlokán nem virít piros beutkkel, hogy bolondnak néz és te akkor is reménykedsz abban, hogy szeret téged, tökéletes család lennétek!


Szép dolog a szerelem de csak akkor ha kölcsönös és össze is illetek. Ez a fiú nem is illik hozzád és egyáltalán nem szeret téged.


Szexre vagy jó egyedül!


Mikor fogod fel? Nem fog beléd szeretni főleg nem úgy, hogy nincs önbecsülésed még egy szemernyi se!

dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

#13

4 hónapos kapcsolat volt

Hát bonyolult történet egy kicsit, igazából ő hozta fel ezt a dolgot, hogy úgy érzi hogy ő csak szexre kell nekem, nekem meg elég nehéz volt kiigazodnom magamon, mert újak voltak ezek az érzések. Aztán voltak ebből konfliktusok és végül nagyjából közös megegyezéssel szakitottunk. Viszont sokat köszönhetek ennek a lánynak mert nagyon megváltoztatta a személyiségemet jó értelemben.

Egyébként ez 3 éve volt, azóta volt több kapcsolatom is és azok sokkal egészségesebbek voltak. Jelenleg nincs.

#11 #8

dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
8asnak igaza van. Nekem is volt olyan exem, akivel leginkább csak kimondva volt, hogy egy pár vagyunk, de semmi olyan viselkedést nem tanúsított, mint a többi srác, akikkel jártam. Pl mondtam neki, hogy beteg vagyok, mondta, hogy jobbulást, aztán ennyi, soha többet nem érdeklődött erről, exeim mindennap megkérdezték, jobban vagyok e. Vagy pl mi se telefonáltunk, nem chateltünk, én írtam mindig neki és akkor fél nap múlva válaszolt, pedig elérhető volt és lájkolgatott is összevissza meg posztolgatott. Szülinapomra semmit nem vett. Első hónapfordulónál mondtam hogy boldog 1 hónapot, meg sem hallotta, nem tudta, mióta vagyunk együtt. Aztán kiderült hogy sosem szeretett csak kellett neki valaki hogy elfelejtse az exét akivel amúgy napi szinten beszélt és néha dugtak is. Sajnos a te barátod se szeret téged, csak kell neki valaki akármilyen okból, de amúgy le se szar. Sajnálom, a következő jobb lesz :)
dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!