Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér ez egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez egy kapcsolatba, vagy le kell ülni megbeszélni a másikkal?

Figyelt kérdés

Szóval arról volt szó, hogy párom tegnap át kellett volna jöjjön hozzám este. Én mondtam neki, hogy megbetegedtem sajnos.


Szó nélkül eldöntötte hogy akkor nem jön át, de azt is mondta hogy ő is náthásnak érzi magát, szóval elkapni nem kaphatta volna el. Azért

ennyire bonyolult lények nem vagyunk mi nők, a beteg vagyok nem egyenlő azzal, hogy azt akarom hogy akkor sz*rd le az estèt. Nem mondott semmit azt hittem azért jön. Egyelőre szova se tettem.

Tényleg nem vagyok jól, 2 baràtnőm automatikusan felajánlotta, hogy akkor bevásárolnak nekem. Én nem szeretek kérni dolgokat, kínosan érzem magam tőle, de néha muszáj. Viszont a párom az autós fuvarokon kívül nem sok mindent ajánlott fel eddig nekem.


Én tudom, hogy fontos vagyok neki, de egyre inkább az az érzésem, ha azon felül kéne tegyen értem valamit, amiért nem jár szexuális szolgáltatás, akkor elkerül... :(



dec. 19. 14:26
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Egyébként nem, kaptam tőle 3 emojit meg 2 GIF-et.


De sajnos tényleg nincs olyan ismerősöm, aki 5 hónap után feladta volna valakivel, mert nagyon rosszul úgymond egyikük sem választott, legfeljebb később derült ki, hogy eltérőek az igényeik

dec. 28. 20:39
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap, friss kapcsolat: lángolni kéne egymásért, szerelmesnek lenni és boldognak, együtt tölteni a napokat ahogy csak lehetséges programokkal, beszélgetésekkel nemcsak szexszel!


Nem szerelmes beléd, szexre tart!!!


Mit nem lehet ezen felfogni???

dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem a felfogás a nehéz... hanem hogy 27 évig lepattintottam mindenkit, akiről tudtam, hogy erre kellek neki. Ehhez képest ő belé szerelmes voltam már akkor, amikor elhívott randizni, mert már 2 hónapja ismerkedtünk a baràti körben.


Úgyhogy nagyon-nagyon neheztelek magamra, amiért bedőltem és megint nem lehetek elég jó valakinek másra is és teljesen kilátástalan az egész.


Neki egyébként tényleg annyi párkapcsolati tapasztalata sincs, mint nekem. Ezeket a dolgokat körülbelül 17 évesen kellett volna megcsalódni, àtélni, milyen egy "gyerek" szerelem, egy "gyerek" szakítás, ahogy édesanyám fogalmaz. 17 évesen 6 hónapnyi "csak a legjobb barátságban vagyunk, én meg ostoba módon belédszerettem" szituációban volt részem. Utána is csak olyanban, ami egyoldalú volt, vagy "csak szex lehet". És ő nagyon hitegetett hogy masra vágyik, többre. Csúnyan bedőltem... azt hiszem ez tenyleg tanulópénz!

dec. 28. 21:31
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem törlöm innen magam, megláttam mennyi kérdest tettem ki ide az évek alatt és az önmunka egyik új fázisa hogy nem élek többet ezen az oldalon, mert kétségbeejtő ez az adat most nekem így az ev végére. Jobban járok vele ha mással foglalkozom! :)
dec. 28. 21:35
 35/37 anonim ***** válasza:
Ne okold magad! Nem a te hibád és ez nem kor kérdés! Van ilyen hapsi 50 éves is... ők nem tudnak felnőttként viselkedni, nem Te.
dec. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

De, ha szeretne, 5 hónap után előtérbe helyezne

Mi 4 hónap után együtt éltünk

dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
sok sikert
dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!