Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van egy legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy legjobb lány barátja, aki még mielőtt megismert engem fel evvel kiverte neki a péniszét. Hogy tudom elérni, hogy végleg szakítsák meg a kapcsolatot? Mert bárhogy kérelem, nem tudom befejeztetni a barátságukat.

Figyelt kérdés
Gondolhattok rossz embernek, de ez mar tönkre tesz lelkileg, hogy ezek után is jóban van vele.

dec. 22. 07:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy hete nála is aludt, ezért elutazott az ország másik felére is..
dec. 22. 23:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vele kéne beszélned, nem itt írogatni. Itt az ideje kirúgni ezt a csávót.
dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem hiszem, hogy veled van a baj. Ez engem is zavarna. Valószínűleg még lesz köztük valami, vagy akár most is van. Egyébként te erről hogy szereztél tudomást? Melyik mondta el? Én eleve nem is beszéltem volna erről a pasid helyében.
dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, ponthogy akkor lesz önbecsülésed ha fogod és kihajítod ezt a csávót mint azt a bizonyos macskát. Már neharagudjatok, de miért lenne önbecsüléshiánya, azért mert felismeri ha valami ordenáré tiszteletlen és megalázó helyzetben van? Hunyjatok szemet felette ha ennyire szerettek cseléd üzemmódba kapcsolni, de ne legyetek már pszichológusok az istenért könyörgöm, mert ezekből a válaszokból mérhetetlen tudatlanság árad.


Kérdező: nem barátok, hanem a férfi többet akar a lánytól, ha nem így lenne a te tiszteletedre automatikusan megszakított volna ezzel a lánnyal mindenféle kapcsolatot. Nem szeret téged, nem tisztel, csak használ amíg elérhető vagy számára.. ha meg ott aludt a csajnál akkor biztos lehetsz benne hogy nem csak estimesét olvastak egymásnak, úgyhogy én a helyedben röptetném, de őszintén, ezt már akkor megléptem volna miután tudomást szereztem volna a kígyóverős sztoriról, mert amelyik férfi szerelmes az nem tart maga mellett ilyen "női barátokat".

dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönök mindenfajta választ<3 a barátom mondta el nekem, és azóta győzköd hogy csak egy barát, párja is van a lánynak, régen megígérte hogy ott alszik stb…. már belefáradtam, de nehéz egy kapcsolatot egyről a kettőre dobni… aranyos aki a pártom fogta
dec. 25. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!