Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mertek teljesen őszinték lenni egymással?

Figyelt kérdés
Gyakori az, hogy van titok amit évek óta vagy hónapok óta tartogatsz mert ha kiderülne borulna minden?

#magány #együttélés #Külön programok
dec. 22. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Úgy élem az életem hogy ne legyen titkolnivalóm...

Lehet így is

dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen.
dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Én nem merek, és sztem jobb is így. Meglátjuk mennyire fenntartható a kapcsolat. Amúgy nem kell megcsalásra gondolni. Szimplan magamat védem be.
dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A magad bevédése alatt nem érzed úgy, hogy kihagyod a kedvesed abból ami igazán vagy? Mindenkinek vannak titkai amúgy, lehet neki is. Ha ne beszél esteleg veled őszintén az lehet azert mert érzi, hogy valami van.
dec. 22. 11:41
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Fantasztikus kapcsolat lehet, ahol olyan titkok vannak, amik borítanának mindent. Nincsenek mindenkinek titkai, nekem sincs. Főleg nem a párom előtt, évek óta vele vagyok, és ez a terv továbbra is, teljesen őszinték vagyunk egymással.
dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Csak egy dologban nem lehetek vele őszinte, az pedig szexuális jellegű, a többiben mindig az vagyok, ezért is vannak néha veszekedések, de ha a szexet érintő dolgot is elmondanám neki, akkor lehet, hogy megfontolná a szakítást is, és azt nem szeretném.
dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kerek szépen még! Írjatok!
dec. 22. 11:59
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Nincsenek titkaink egymás elől, mindent tudunk egymásról.
dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

8.



Ennyire naiv ne legyél. Csak szeretnéd, hogy mindent tudjatok egymásról.

dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Olyasmi nem lehet még véletlenül se opció, hogy nincsenek nagy titkaink, főleg olyasmik amelyek szakítást eredményeznének?
dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!