Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mertek teljesen őszinték lenni egymással?

Figyelt kérdés
Gyakori az, hogy van titok amit évek óta vagy hónapok óta tartogatsz mert ha kiderülne borulna minden?

#magány #együttélés #Külön programok
dec. 22. 11:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
4) miután olyan kis dolgokba is beleköt, hogy miért megyek ki egyedül karácsonyi vásárba, mert szerinte az baromság, vagy minek jarok pszichológushoz is, nem, nem mondok el neki mindent, de ez nem azt jelenti, higy megcsalom. Mindenkinek van maganelete, es ez nem azt jelenti, higy hazudik a masiknak. Megfulladnek egy olyan kapcsolatban, ahol arrol is be kell szamolnom, hogy mit ettem éppen, voltam-e WC-n.
dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én őszinte vagyok vele, olyanokat is tud, amit senki más nem (exeim sem). De van egy téma, amin mindig veszekszünk, ha szóba kerül, na ezt nem mutatom, hogy éppen mennyire bánt, mennyire szarul vagyok tőle. Csak néha mutatom ki, de mindennap bennem van. Ma pl reggel kimutattam és jól össze is vesztünk...
dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Pont az lenne a lényeg, hogy igen, magánélet, apró saját titkok. Ami csak az emberre tartozik.

12 -es téged ha megbánt valószínű fogalma sincs róla. Finoman ki lehet nyitni másik szemét. Kevesen vagyunk gonolatolvasók.

Nem a másik nyakában lógva lesz jó egy kapcsolat.

Az Én párom pl egy dirigátor. Jó felé terelget, de az idegeim sokszor nem viselik el ezt.

Titkos élete is van valószínűleg, amit nem tehetek szóvá.

Sokatoknak van ilyen?

dec. 22. 15:00
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szerintem nincs semmilyen titkom. Gondolkozom, de nem jut eszembe semmi.
dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ügyes
dec. 22. 15:20
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem ügyes vagyok, inkább unalmas. Nem tudom, mások mit tekintenek titoknak, vagy mit titkolnak a párjuk elől.
dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Pedig vannak érdkes sztorik a nagyvilágból.;)
dec. 22. 21:01
 18/21 anonim ***** válasza:

Titkom nekem sincs, de bizony sokszor nehéz mindent elmondani neki. A nem érzékeny területeken bármilyen kritikát elmondok, de arról már sokkal nagyobb erőfeszítés beszélni, hogy mit szeretnék kipróbálni az ágyban. Pedig tudom, hogy semmi gond nem lenne belőle, nem ijeszteném el, de mégis nehéz a legbelsőbb önmagam feltárni másnak.


A titkokról pedig annyit, hogy nincs titkolnivalóm, de nem tud mindenről. És ez szerintem így van rendjén. Semmit nem rejtegetek, ami káros lenne a kapcsolatunkra nézve, de van egy egészséges magánszféránk is (magánélet), így például azt nem mesélem el, miről beszélgetek a barátnőimmel, ő pedig soha nem néz bele a telefonomba, soha nem kérdezi, hol és kivel voltam, amikor épp nem vele. És ez visszafele is így működik. Persze ha kérdeznénk egymást, akkor elmondanánk, de valahogy úgy érezzük, hogy nem kell a másik életének minden kis részletébe belemászni.

dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Yes. Így jó. Ezt mi is így csinaljuk itthon. Ez a termeszetes. 18-astól jó olvasni, hogy hasonszőrü
dec. 23. 08:42
 20/21 anonim ***** válasza:

Abszolút mindent elmondok. Múlt héten két exemmel is összetalálkoztam a közelben, mind a kettő eset megdöbbentett, ráadásul egyikük új információkat mondott "ellenségeinkről" és bocsánatot kért tőlem a múltért. Ha pedig párom hülyeséget csinál, leteremtem és belátja. Én nem vagyok vele szívbajos és ez pontosan így működik. Bizonyos háttérokokból volt egy nárcisztikus és súlyosabb időszaka is, én alapból nem hagyom magamat, ismer ő engem nagyon jól. :-) Annyira durva dolgok természetesen már nincsenek.


35/F

márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!