Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes lépés ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés ez esetben?

Figyelt kérdés

Augusztusban összejöttem egy 30 km-rel arrébb élő lánnyal(24). Nem élünk még együtt, annak ellenére, hogy van saját lakásom, autóm, munkahelyem jó.

februárra tervezzük az összeköltözést, de pl. ma is mentem voltam hozzá minden áron, de mondta, ne, mert ő az anyjával süt-főz. Majd csak 27-én, mert szenteste maradjunk a családunkkal, 25-26 a rokonoké. Nekem kissé furcsa, a kapcsolat elején örül az ember, ha látja a másikat akármikor is.



dec. 23. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki beosztás szerint él. Lehet nem neked való ez a lány.
dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát az, hogy elfogadod. Négy hónapja vagytok együtt, és a családi készülődésbe, ünneplésbe be akarsz furakodni, pofátlankodni, amikor jelzi, hogy nem szeretné. Lehet, hogy ő még szeretné is, de a családja nem tudná elfogadni. Két napot legyél már képes kibírni, beszéljetek meeten, messengeren vagy akárhogy. De mit nem lehet azon elfogadni, hogy most takarítanak, főznek, készülödnek, ha te mész, akkor veled kell foglalkozni.


Konkrétan kiakaszt az önzőséged, birtoklási vágyad.

dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismernek már a szülei, van velük már valami kialakitott kapcsolatod? Ha van és elfogadnak, úgy néznek rád mint a lányuk barátjára akkor nem érthető nekem sem. Viszont ha még nem ismeritek egymást ill. csak futólag akkor érthető. Nem az a vendégváró hangulat van amikor sütnek főznek, minden szétrakva, mindenki sürög forog. Egy vendéggel pedig foglalkozni kell, leültetni, megvendégelni. Nem alkalmas az idő.
dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mit nem lehet ezen megérteni? Persze, hogy sok a dolog ilyenkir, készülődni kell, sütni-főzni, stb. Magától semmi nem készül el. Négy hónapja vagytok még csak együtt, ne várd hogy felrugja a karácsonyt a családdal miattad. Azt a 2-3 napot kibírod.
dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, téged fel kéne akasztani a kerti fenyőfára karácsonyfadísznek. Még csak három-négy hónap, de már hisztizel, hogy valami nem úgy van, ahogy te akarod?! Mi lesz később?! Remélem, hamar felébred a csaj.
dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az nem furcsa, hogy a karacsony kiesik, miutan ez meg nem komoly kapcsolat, es sok csaladban tenyleg nagy a keszulodes, rokonok. Egyutt sem laktok, nem furcsa.
dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen rövid kapcsolatnál még tök érthető, ha a családi ünnepbe nem hozzátok be egymást. 24-25-26 rohadtul nem illik betüremkedni egymás családi életébe.
dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel november végén jöttem össze, párommal december elején jöttem össze, mind a kettővel terveztünk Karácsonyt. (Párommal túl vagyunk 4 éven.) Ezekután az augusztust korainak mondani röhej. Semmi birtokló sincs, csak normális párként ő is szeretett volna közös Karácsonyt.

Érem másik oldalaként megérthető, ha a lánynak nagy a családja és be van programozva. Bár én úgy gondolnám, hogy a szüleihez áthívhatna vagy átjöhetne ő hozzánk.


35/F

dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha külön élnek, akkor teljesen ok. de itt arról van szó, hogy a másik családjába be akar furakodni, úgy, hogy azok nagy eséllyel nem voltak nyitottak rá.
dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi befurakodás nincs ebben! Mi van az emberekkel 2023-tól?!
jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!