Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy több éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves kapcsolatban hogy képzelik azt a nők, hogy szakit, ha a férfi megcsalja, MIKÖZBEN (a nő) a szexben nem nyújt semmit, halott az egész?

Figyelt kérdés
Ja és igen, beszéljük meg, beszéljük meg, hörögnek most sokan, de mi van akkor, ha a ne haragudj-on és a máskor odafigyelek-en kívül más egyáltalán nem történik?! Ilyenkor nem néznek magukba, hogy mit várnak el és mit nyújtanak ők??!
2010. okt. 21. 23:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
21%
Az rorkhuseg altalaban azt jelenti, hogy huseges vagy a parodhoz nem hagyod el de mi van akkor ha mar nem akarja a szexet? Akkor te evekig kibirod szex nelkul? Lehet orok husegrol papolni de ahhoz mindket fel kell...
2010. okt. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
én írtam előtted és pont ezért írtam hogy ha nem tudják megoldani, nem tudnak kompromisszumot kötni úgy h mindkét félnek jó legyen, olyankor jött el a szakítás ideje egy kapcsolatban. én nem papolok örök hűségről, ami nem megy nem kell erőltetni, nem azt mondtam a kérdezőnek hogy akkor most bírja ki évekig vagy egész hátralévő életében szex nélkül, ilyet egyáltalán nem írtam. félrekefélni disznóság, a szakítás korrekt. igen az örök hűséghez 2 ember kell, de ha egyiknek nem megy, akkor inkább tisztességesen hagyja ott a másikat mint hogy félredugjon. aztán az meg hogy szted normális nő adja áldását is erre a félredugásra... ehhez már hozzá se tudok szólni olyan kritikán aluli megnyilvánulás. bocsi nem kötekedni akartam csak az őszintét.
2010. okt. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

02:06:


Te meg hogy képzeled, hogy úgy ítélsz meg a nyomi exed alapján, hogy nem is ismersz. Egyetlen félrement kapcsolat miatt ne alkossunk már véleményt az egész emberiségről... úristenem! Meg ez milyen hozzáállás már, hogy nyújtson mindent a pasi?! Miért, ki a pasi? Egy nőnek nem ugyanolyan "felelőssége" ébren tartani egy kapcsolatot? Miért, a nőnek csak hanyatt kell dőlnie széttett lábakkal, aztán majd a pasi mindent? Hát hol élsz te barátom?!

2010. okt. 22. 08:04
 24/31 A kérdező kommentje:
Továbbá azt gondolom, hogy egy közel 4 éves kapcsolatban szerintem már szépen lassan kialakult minden...
2010. okt. 22. 08:06
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt a kérdést akár a barátom is írhatta volna. Mi is most leszünk 4 évesek, és a mi szexuális életünk sem túl rózsás. Ennek pedig első sorban én vagyok az oka. :( Sosem voltam annyira odáig a szexért, úgy értem nem igénylem túl gyakran, heti 1 alkalommal én tökéletesen elvagyok, és ha hetekig nincs, akkorsem vagyok meghalva. Mostanában viszont problémáim is adódtak, úgyhogy a szex az utolsó dolog, amin jár az eszem. Jó ettől függetlenül lefekszem vele, de valószínűleg pont azt látja amit te, hogy nem élvezem és alig várom hogy vége legyen. Nem tehetek róla, ha egyszer nincs hozzá kedvem akkor nincs. Párom is mindig mondja, hogy az elején nem ilyen voltam, akkor minden rendben volt, dehát akkor még minden más volt. Ezt a dolgot nem lehet erőltetni, talán fel tudod dobni újdonságokkal, de magamból kiindulva, nem tudsz mit tenni. Ha ez nagyon nem jó neked szakíts vele. Tudom, írtad, hogy más dolgok is vannak, de megtalálhatsz mindent egy nőben... A megcsalás az egyik legmegalázóbb, leggerinctelenebb dolog, teljesen mindegy hogy miért!
2010. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Uhh, ezek azért elég kemény dolgok, amiket leírsz. Én nem tudom, sosem tudtam, nem voltam képes megérteni, hogy emberek, nők hogyan képesek létezni hetekig, hónapokig nemi kapcsolat nélkül. Nyilván nem a szex egy kapcsolat mozgatórugója, ettől függetlenül azonban azt gondolom, hogy kiegyensúlyozott szexuális együttlétek nélkül maga a kapcsolat sem lehet kiegyensúlyozott. Szerintem egy egészséges gondolkodású ember így vélekedik, és akkor ezek alapján viszont megkérdezném tőled, hogy mit akarsz tőle, miért vagy vele? Mert hiszen tudod, hogy szenved, és talán nem csalna meg, de esetleg sokszor megfordul a fejében. Tudod jól, hogy nem stimmel az egész, és mégsincs változás. Hogy van ez a nőknél? :-(
2010. okt. 23. 00:07
 27/31 anonim ***** válasza:
Na ez ezt már sokan kérdezték tőlem. Azért vagyok vele, mert ettől függetlenül szeretem és szükségem van rá. tehát a szexen kívüli dolgok miatt. Próbáltuk már külön, pont emiatt, mondtam neki, hogy én nem várom el tőle, hogy miattam szenvedjen. De az sem működött, így megint egymás mellett kötöttünk ki. Egyébként néha én is vágyom a szexre, de az a legtöbb embernek túl kevés (heti 1 alkalom kb). De ezzel nem tudok mit csinálni, ilyen vagyok és kész. :( Viszont elvárom a páromtól, hogy szakítson ha nem bírja, ezt meg is mondtam neki, de ha egy másik nővel félrekefélne, akkor nagyon kiborulnék.
2010. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

én nagyon tudok azonosulni a kérdezővel.

mint ha csak én kérdeztem volna,velem ugyan ez van.

sem hozzá tenni,sem elvenni nem tudnék a kérdéséhez..

én sem csaltam még meg,pedig számos lehetőségem lenne rá,de már bennem is megfogalmazódott.

egyenlőre hagyom mi lesz,s ha nem változik a helyzet,akkor bizony szakítás lesz,mert megalázni sem akarom a párom.

2013. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Sajnos az én párom is hasonló, heti 1 elég (sokszer sok is) neki, de ha csak havonta van egy az sem gond neki. Nekem az ideális heti 5-7 alkalom lenne, de emiatt nem akarok szakítani, mert szeretem, és gyerek is van. Igazából ha a nőnek nem kell a szex, akkor legalább orálisan segíthetne a párján, cserébe mondjuk egy kis maszírozásért. Ha ez is sok neki (mert milyen gusztustalan vagy!!!), akkor szakíts, mert ez csak rosszabb lesz. Nálunk időnként van (oral), de sajnos az is egyre ritkább. Na most légy okos!!!!! :(
2013. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Szakítottatok?
2013. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!