Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott féltékenység. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenység. Szerintetek mit kellene tennem? 23/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.

Idáig nem sok kapcsolatom volt, összesen 2. A második kapcsolatom körülbelül 2 évig tartott, ami viszont végig tönkre tett lelkileg. A lánynak elég sok kapcsolata volt előttem, ami engem nagyon zavart sajnos. Nekem előtte csak 1 olyan személy volt, akivel volt szexuális kapcsolatom, neki viszont 7-8. Ez annyira tönkre tett 2 év kapcsolat alatt, hogy a végén erre ment rá az egész, mert nem tudtam elviselni sajnos. 3 éve lett vége az egésznek. Most viszont van egy barátnőm, aki hihetetlen normális és 1 párja max ha volt eddig. Ebben azért nem vagyok biztos, mert nem szerettem volna rá kérdezni ezekre a dolgokra, hogy neki ki volt előttem, stb.. viszont itt jönnek a problémák, hogy egy ismerősöm elkezdte szidni ezt a lányt, akivel most együtt vagyok, hogy ez hlye, rbanc, stb.. rá kérdezni nem merek semmire, de már napok óta megöl a fájdalom a és a féltékenység érzése. Tudom, ez nem normális már, de sajnos ezzel küzdök kegyetlenül magamban, hogy vajon mi volt neki és attól félek, hogy ez nehogy újra megtörténjen. Mármint félek az újbóli csalódástól. Szerintetek mi lenne erre a legjobb megoldás? Pszichológus felkeresése? Vagy csak mondjam el neki,hogy engem ez zavar és kérdezzek rá pár dologra? Nagyon szépen köszönöm a válaszod és hogy elolvastad.



dec. 25. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valoszinu azert kezeled ilyen erzekenyen, mert nincs sok tapasztalatod ilyen teren és még elég fiatal vagy. Én 29 éves nő vagyok és az első páromnál én is nagyon féltékeny voltam hogy volt mással. Aztán a kovetkezo kettonel nem mondom hogy nem kivancsiskodtam hogy jobb volt e valakivel neki de már megszoktam az érzést, pedig egyik sem volt egy nagy nőcsábász.

A mostani párommal 3 éve vagyunk egyutt és előttem csak úgh falta az életet, a nőket. Nem zavar, kiélte magát legalább. Van akinek szulsege van erre, van akinek nem. Elfogadom, mert tudom hogy szeret és állítása szerint ilyen nőre várt és eddig csak a fiatalságá élte ki, mostmár más a prioritás.

Ne emészd magad ilyenek miatt,ert kesobb ugyis mashogy fogod látni és esetleg szégyenled majd a viselkedésed aminek nem volt semmi értelme. Engedd el a dolgot, jáj edzeni, legyen hobbid, fejlődj és megláod nem csak ezen fogsz gondolkodni hogy a barátnőd mennyi pasival volt.

De hogy mondjak egy érdekességet is, az én párom azért "választott" engem, mert nem voltam sok pasival, tehát érdekes, de annak ellenére hogy ő sok nővel volt, őt zavarná ha fordítva lenne. Pedig hát ha elvileg ő is megváltozotr, a nő is lenyugodhat. Nem tudom🤷🏼‍♀️

dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológus.
dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

“A lánynak elég sok kapcsolata volt előttem, ami engem nagyon zavart sajnos.”


Semmi közöd hozzá.

Megpróbált boldog lenni , nem sikerült, szétmentek. Ennyi.


Aztán jöttél te. Ennek is vége, hiszen a rosszhiszeműségeddel párosult kisebbségi komplexusaid ezt is megöli.


Szegény lány.


Neked meg pszichiáter.

dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az ismerősödet visszautasította? A fiúk akkor szokták ri..bancozni a vágyott nőt.
dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy önbizalomhianyos vagy, kevésnek érzed magad és ez féltékenységben nyilvánul meg. Az én exem is ezzel tette tönkre a kapcsolatunkat. Ne ess ebbe a hibába. Mit számít, hogy kikkel volt előtted? Engem soha nem érdekelt a párjaim előélete, az a lényeg, hogy hogy érzem magam vele, milyen emberileg és hogy bánik velem. Ezekre fókuszálj, ne a múltra.
dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja meg a másik: nekem személy szerint nem az számít, hogy előttem hány emberrel szexelt, de az, ha mondjuk akár csak egy exe is volt, viszont azt csalta, vagy gruppenszexelt vagy hasonló dolgokat csinált, na ezek teljes kizáró okok. “Once a cheater always a cheater” inkább hűséges legyen magasabb body counttal, mint hűtlen kevesebb exszel meg nyitott kapcsolatra való hajlammal🤷🏼‍♀️
dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Az 1-es válaszoló nagyon jól leírta, hogy mi van ebben a helyzetben. És azt is meg tudom erősíteni, amit az utolsó mondataiban írt. A férjem is fiatalként nagy szoknyapecér volt. Röptében a legyet is. Egyszer rákérdeztem, hogy mennyi nőt dugott meg. Mondta, hogy ne haragudjak, nem tud pontos számot mondani, de nagyon sokat. 32 volt amikor megismerkedtünk. 36 éves volt amikor összeházasodtunk. Tehát neki a húszas évek elég volt ahhoz, hogy kiélje magát. 32 évesen úgy ismertem meg, hogy ő családot szeretne és megállapodni. Én meg előtte 26 évesen egyetlen egy férfival voltam. Pár éve csak annyit mondott, hogy én egy kincs voltam akkor. Tehát nagyon is imponált neki az, hogy nem ment át rajtam a fél város és előtte csak egy szexuális partnerem volt, az is 7 éves tartós (első) párkapcsolat okán. Szóval lehet leszavazni, de van valami abban, hogy a férfiak nem szeretik azt, ha egy nőben sok a km.
dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
#7 de benne nyugodtan lehet sok km meg többszáz partner…gratulálok ehhez a jó fogáshoz, micsoda hipokrata faszi.
dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell átmenni passzív agresszívba. Mi bajod van? Megerősítettem amit az 1-es valaszoló írt, hogy ez a jelenség igen is valid. A legtöbb hím nemű humanoid élőlény nem szereti, ha a nőt minden héten más csávó tolta előtte. Ez tény, akármennyire is vagyunk emancipuncik, hogy a nők is megélhetik a szexualitásukat, joguk van hozzá blabla. De az is egy adekvát tény, hogy ez még nem elfogadott olyan szinten és még az y generáció szülötteiben ez a konzervatív nevelés benne van. A mai Z generációnak már nem kell ezzel küzdenie, hiszen 12 évesen aktív szexuális életet élnek. Én 12 évesen Barbiztam meg Harry Potter könyveket olvastam.
dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 kit érdekel, hogy 50-es body counttal bíró hímnemű egyedek mit szeretnek és mit nem. Azon a szinten már ne játsszák a jampit. Azért nehogymár miután lekúrta a fél várost, neki csak egy majdhogynem szűz nő feleljen meg xD Mint mikor a 150 nettót kereső gyári munkás nők milliomos pasit akarnak, mert “nekik az jár”. Ez ugyanaz a jelenség. Most érted, ha elmegyek randizni és beközlöm, hogy volt mondjuk 40 szexpartnerem és a pasi azt mondja, hogy “ne haragudj nekem ez nem fér bele, mert én csak 2-vel voltam és önmegtartóztatóan éltem”, arra azt mondom, hogy teljesen jogos és valid. De mikor a fél városon átment csődör jön ezzel a szöveggel, az már inkább csak röhejes xD Mint mikor a pap bort iszik és vizet prédikál.
dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!