Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenység?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 7 hónapja. Jól megvagyunk együtt, minden rendben van, mégis féltékeny vagyok. A problémám a pasim legjobb barátjának a barátnője. Akárhányszor megjelenik a lány, a barátom folyton poénkodni kezd. Felhozza a vicces dolgokat amik régen történtek a lánnyal, és azon viccelődnek. Ezzel nincs is baj, de olyankor folyton rá néz nevetés közben és jó ízűen nevetnek ketten. Olyan felszabadultan mintha én ott sem lennék... Kedvesen beszél vele, szereti a főztjét, és emlékszik minden apró dologra vele kapcsolatosan. Megkérdeztem a lányt, hogy ilyen jóba vannak? Erre azt mondta, hogy nem igazán beszélnek egymással de mondhatni jóban vannak. Valamelyik nap is, volt városi nap, este bulival. Elmentünk és a barátom legjobb haverja ( a lány barátja) verekedésbe keveredett. A rendőrök elvitték a kocsihoz igazoltatni stb. Én éppen a bódénál álltam italt kértem, és láttam ahogyan a barátom oda siet a lányhoz és megfogta a kezét majd elmentek a rendőr autóhoz, ahol a lány pasija volt. Ez rosszul esett, mert engem meg sem keresett, oda se jött hozzám, hanem egyből a lányhoz ment, és kézen fogta. Szerintetek tetszik neki a lány, vagy én gondolom túl a dolgokat??

2023. aug. 23. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Tetszik neki és lehet visszonyuk is volt.
2023. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen én is elgondolkodtam már, mert amikor felhívja a barátom a legjobb haverját, mindig rá kérdez a lányra, és onnantól kezdve csak róla beszélnek. Úgy értem viccelődni kezd és ha ott van a lány is, akkor ő is be kapcsolódik a beszélgetésbe és ez nagyon zavar. Miért kérdez mindig róla? Talán viszonyuk volt? Én is ezen agyalok de nem merek rá kérdezni egyik félnél sem. Talán puhatolózni kellene a baráti körben?
2023. aug. 23. 14:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem oda írni, hogy ma például, felhozta a barátom a lánynak, hogy várja a fánkot amit a lány megevett előle pár hónapja. Erre a lány nevetni kezdett és oda szúrta a barátomnak, hogy még mindig fent vagy akadva arra a két darab fánkra? És mondja a barátom neki, hogy igen mert meg etted előlem az egész tállal. Erre mondja a lány, hogy süt neki karácsonyra és masnival beköti neki. Erre megszólaltam, hogy nem kell majd én sütök neki. Ennyi volt de elég kínos volt nekem végig hallgatni.
2023. aug. 23. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
A múlt nem igazán számít, itt az a gond, hogy még mindig vannak érzései iránta, lehet pusztán csak szexuális téren, bár nem úgy tűnik, inkább érzelmi töltete is van és ezzel nem tudsz mit kezdeni. Lehetőség, hogy nem történt köztük fizikailag még egy szájrapuszi se, viszont mint írtam a legnagyobb gond, hogy a párodnak tetszik nagyon. Nem fogsz tudni vele harcolni a pasidért, pl.korlátoznád a partnered, vagy a csajnak szólnál, hogy zavar a viselkedésük a barátod akkor se fogja elfelejteni. A legjobb haverjának a barátnője nem állítja meg, akkor te megtudod? Egyértelműen nem. A tanácsom az, hogy párodnak engedd el a kezeit, mert soha nem leszel neki elég.
2023. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Biztos hogy bejön neki, az is lehet ha szabad lenne a pálya nála, akkor te nem is lennél már a barátnője. Tanácsot nehéz adni, talán próbálj dögösebb, szexibb lenni hogy le vedd őt a lábáról, hogy téged jobban akarjon mint azt a lányt. Ha most elkezded piszkálni ezzel, vagy szapulni a nőt azzal sok jóra ne számíts.
2023. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, egy ilyen hülye gyökérnek, mint a pasija, miért akarjon megfelelni?


Kérdező, miért tűröd azt, hogy ennyire megalázzon??


Nyilvánosan és egyértelműen nyomul egy másik csajra, akit ez nem zavar...

2023. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem lennék pótlék...
2023. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhh.. egyértelműen odavan érte. Sajnálom. Te itt csak másodhegedűs vagy…
2023. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!