Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell tűrni egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell tűrni egy kapcsolatban, ha valaki a volt barátnőivel baráti kapcsolatot akar fenntartani?

Figyelt kérdés
Az egyel korábbival is, meg azzal is, akivel 8 vagy 10 éve együtt volt 4 évet, és az illető már házas azóta, gyerekekkel stb. Mondván, hogy velük szokta az élet dolgait megbeszélni, mert nincs túl sok barátja, munkatársakkal meg nem barátkozik. Össze is jár velük kávézgatni meg ilyenek. Vagy ha valamelyiknek segítség kell, múltkor pl ezt a férjes csajt furikázta el valahova valami ügyet elintézni.

dec. 26. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Semmit sem kötelező eltűrni.
dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Valaki eltűrné, valaki nem. Én az utóbbihoz tartozom. Ha úgy érzed, neked ez nem fér bele, nem kell eltűrnöd.
dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha a pasi nem èrdekel csak van mert jobb mint egyedul akkor engem nem zavarna.

(De remélem betegségeket nem hozna haza mert az zavarna)


Engem csak szerelmesen zavarnak ilyenek. De olyankor probálok kilépni kiszeretni keresni mást vagy szokni a gondolatát annak hogy nah megint egyedul leszek nemsoká.

dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező eltűrni de nem kötelezheted arra sem hogy megszakítson velük minden kapcsolatot. Vagy elviseled vagy nem.
dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Szóval hárem kell neki. Ugye tudod, hogy előbb-utóbb te is a volt barátnői táborát fogod erősíteni? Az egy dolog, hogy mondjuk a legutolsóval jó maradt a kapcsolat és nem gyűlölködnek, de hogy furikázza jobbra-balra a sokadik és házas(!) exét, akihez elvileg egy normális embernek már semmi köze nem kellene, hogy legyen, hacsak nincs közös gyerekük, az már nem kicsit túlzás, hanem egyenesen beteges. Tuti, hogy van valamilyen mentális problémája a csávódnak, ha képtelen elengedni a volt barátnőit. Sőt, gyűjti maga köré őket. Teadélutánt nem szokott nekik rendezni esetleg? :D Szerintem ez baromi gáz, én nem tűrném el. Ha velem van, akkor eleve nem kellene, hogy érdekelje senki más, mint ahogy rajta kívül engem sem, nem hogy az exei a mindennapjainak a részesei. Atyaég.
dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván semmi sem kötelező, de szerintem felesleges ilyesmin hisztizni.
dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg kötelezhetem arra, hogy írtsa ki az exeit a mindennapokból, ha velem akar maradni. Ha erre nem hajlandó, akkor viszlát.
dec. 26. 15:23
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

9

Nő vagyok, így természetesen nem utálon magamat és a nőtársaimat. A nárcisztikus, kontrollmániás embereket annál inkább.

dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha jót akarsz magadnak, nem "tűröd" el. Én hülye voltam, és elnéztem.. A vége az lett, hogy azért dobtak, mert amikor már elmúlt a szerelem, nagyjából egy kalap alá lettem véve a barátnőkkel, nem voltam többé a prioritási sorrend élén, és ez kinyírta a kapcsolatunkat.

Ha a férfi körül túlteng a női energia, idővel a tied is csak egy lesz a sok közül, és már nem lesz olyan értékes, amiért érdemes bármit is beáldozni. Illetve te leszel az, akit végül beáldoz.

dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%
Látom, nem tetszik az ellenvélemény. :))
dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!