Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja hogy nem akar elköteleződni,azt csak azért mondja hogy lekoptasson vagy tényleg soha nem lesz komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy 45 éves férfi akivel már egy jó ideje szexuális kapcsolat céljából össze járunk.

Én sajnos már sokkal többet érzek,és ezt a tudtára adtam.

Tudni kell róla,hogy eddig csak 1 komoly kapcsolata volt,azzal a nővel van egy most már felnőtt gyereke ,vele 3 évig élt együtt,azóta soha nem élt egy háztartásban nővel,csak némi szexkapcsolatok és rövidebb kapcsolatok voltak jellemzőek nála.


A munkája miatt több országban jár. Kb 5 évente költözik.( Mérnök)

Azt mondta ma,hogy neki ez így tökéletes és nincs szüksége egy társra.

Barátai , ismerősei vannak.

Rengeteget dolgozik ,és a nap hátralévő részét egyedül szereti tölteni . ( Tv,olvasás , néha iszogat....)

Azt állítja hogy nem csak velem de senki mással komolyat nem tervez.


Ezt mennyire higyjem el?

Ha egy nálam sokkal szebb nőt találna komoly kapcsolatra, akkor is ezt mondaná?

Bennem lehet a hiba?

Azt is mondta többször is hogy sajnos nem szeret és számára ez csak szex ,nem kötődik akkor sem ha már majdnem egy éve szexuális kapcsolatunk van .

Vajon ez a " nem akarok komolyat" volt a lekoptato szöveg?

Velem van a baj?

Nem vagyok elég jó a számára?

És ilyen esetben vajon mi a helyes döntés?


Játszmazzak és tunjek el pár hétre ? Hátha akkor másképp gondolja ?

Hirtelen új " barátnőt" nem fog tudni szerezni ( hosszú lenne elmondani hogy miért )

Talán ha egy hónapig nem keresem, hiányozni fogok és átértékelődik a számára a kapcsolatunk vagy inkább keressek mást?



nov. 23. 19:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Megmondta, hogy csak szex és semmi több. Ehhez pedig tartja magát. Szét tudja választani a szexet az érzelmektől. Úgy tűnik te nem tudod.
nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyenek már elég rigolyásak is. Az is idegesiti őket kapcsolatban ha a masik ember csak levegőt vesz. Nem akar olelketve aludni meg minden olyat amikkel a kapcsik járnak. Nyugodtan akar online nőzni is hogy nem cseszegeti senki ha webcamozna se.

Ő már ismeri magát. Hogy neki pup a hátán egy kapcsolat, te se lennél mellette boldog, agyon hanyagolna.

Ő már tudja az egészet előre mi lenne.

nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
*jav ölelkezve aludni
nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
90%
Őszinte veled, nem akar komoly kapcsolatban lenni. El kéne hinni neki.
nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
89%

Keress egy normális férfit, aki önmagadért szeret, és tisztel, becsül téged!🙏


Szexkapcsolat... Minek mentél bele, mikor tudtad, hogy csak a p_nci kell neki belőled!

Sose értettem én az ilyet, de lehet csak én vagyok prűd 🤷‍♀️


Ne haragudj, nem akarlak megbántani, keress egy rendes férfit! Sok sikert! 33/N

nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég tiszta sor. Ne erőlködj.
nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Értem..de akkor ez nem tőlem függ?

Amúgy annó, egy évvel ezelőtt kapcsolatnak indult az egész,de volt olyan hogy 3-4 óra után menekült mert szó szerint besokallt,nem bírt itt maradni.

Nem akar olelkezni, akkoriban sem akart.

Beszélgetünk,azóta is minden nap chatelünk,de amikor neki elég akkor elég és eltűnik.

Neki a nyugalom, a barátok és a munka az élete.

Azt mondta hogy egyáltalán nem vágyik többre.

Ma nagyon elgondolkodtató volt amikor azt mondta ,hogy egy évvel ezelőtt megpróbálta velem mert azt hitte hogy ideje elköteleződni de rájött hogy egyszerűen nem neki való a tartós kapcsolat és senkivel nem bír együtt lenni.


Az a gond hogy én ezt egy személyes bukásnak vélem.

Úgy érzem hogy nem vagyok elég jó.

Hülye példa de ha például Bódi Sylvi lennék ( fiatalon ) kedves ,okos stb akkor bizonyára nem így beszélne a kapcsolatról hanem feleségül venne.

Úgy érzem hogy nem vagyok elég szép,nem vagyok elég jó és ezért nem értem el egy év alatt hogy szeressen. Pedig mindent bele adtam. Anyait, apait.


Megpróbálok taktikát váltani és ha akkor sem kellek,akkor sajnos tovább kell lépnem

nov. 23. 19:44
 8/54 anonim ***** válasza:
91%
Fölöslegesen játszmázol, egyszerűen nem kellesz többre, mint testiség és minél inkább erőlteted annál inkább menekül.
nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Próbáltam meghagyni neki a szabadság érzetét mert panikrohamot kap,ha úgy érzi hogy kontrollálni akarom.

Fél attól ha valaki beszabalyozza és szereti ha azt tesz amit akar ,ahol, akivel.

Azt is mondta hogy nem akar senkiert felelősséget vállalni.

Azért az ő korában furcsa hogy valaki így viselkedik,ezért is hihetetlen a számomra.

nov. 23. 19:49
 10/54 anonim ***** válasza:
86%
Nem furcsa, ő ilyen típus. Inkább szállj le róla örökre. Ja és az a "furcsa"=beteges, hogy annak ellenére hogy elmondta hogy nem akar semmi komolyat te akkor is értetlenkedsz.
nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!