Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondhatom neki hogy tiltsa le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom neki hogy tiltsa le az exét?

Figyelt kérdés

Elmondja hogy még beszélnek az exével, akinek már rég új pasija van. Azt mondja hogy az exe jobbat érdemel, nem ahhoz van szokva hogy felüljön a buszra mert ő kocsival vitte mindenhova.

Még az exének az anyja is írt neki szülinapjára.

Szerintem ez beteg.



dec. 26. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Mondhatod neki, megkérheted rá, de ő neki is jogában áll neked ellentmondani. Te nem vagy versenyző a párod kegyeiért, mert még az exen lovagol mindig. Nem értem miért vagy vele együtt komolyan.
dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És nem, az nem elég ha nem beszélnek, nekem az kell, hogy tiltsa le.
dec. 26. 18:26
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Mondani bármit mondhatsz neki, de ebből a leírásból kiindulva ő még nincs túl az exén.
dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1 én sem. Nem olyan könnyű szakítani.
dec. 26. 18:27
 5/26 A kérdező kommentje:
De az ex anyósa minek köszöntgeti? Normális???
dec. 26. 18:28
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem heverte ki az exet és nem fogja azok után se, hogy egyáltalán sehol nem tartja vele a kontaktust. Fölöslegesen harcolsz.
dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Én össze sem jönnék ilyennel.


Hazudik aki azt mondja, hogy őt nem zavarja ha a párja az exével dumcsizik.


Majd ha túllép rajta keressen meg téged újra

dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem heverte ki ha beszélnek, így nem is fogja.
dec. 26. 18:31
 9/26 A kérdező kommentje:
#7 én is így gondolom. Ezt akarom mondani neki.
dec. 26. 18:31
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem érted, hogy melletted hiába nem tartja vele a kapcsolatot akkor se fogja elfelejteni?
dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!