Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az exemtol. A barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az exemtol. A barátomnak meg nem mondhatom el. Hogyan rázzam le egyedül?

Figyelt kérdés

Félek hogy az exem be akarna kavarni a barátommal a kapcsolatomba.

Követtem is el hibákat. Pl feloldottam a tiltást es szóba álltam vele. Es hasonlok. De "muszáj" volt mert más uton keresett különben.


Mindezek miatt a barátom totálisan kiakadna. (Borzaszto forro fejű, hirtelen haragú, es szinte kezelhetetlen tipus, valójában tőle is tartok, de őt szeretem)


Az ex kb bele van betegedve abba, hogy elhagytam. De komolyan már pszichopata tünetei vannak. De még próbalom normálisnak betudni illetve abban reménykedni hogy ez normális határon belül lehet még. De azért a vészcsengőm az ott van.


Igy az exet probalom ugy kezelni, hogy nem provokálom, békitgetem nyugtatgatom, megköszönöm ha szépet írt (de valojában rettegek hogy zsarolos fenyegetos dolgokat ir, igy igazábol mikor meglátom hogy "csak" szerelmeket vall, szinte egy kő esik le a szívemről, es kicsit alábbhagy a félelmem)


Igazából a tiltás törlés nem old meg semmit, mert akkor személyesen jön.

Multkor is pont akkor mikor a barátommal voltam vonalban éppen, (rengetegszer van ilyen, hogy pont rosszkor talalkoznak össze a dolgok) igy pont muszáj volt bevallani hogy itt az ex, es azt az üvöltést a teloban amit én ezért kaptam, nem kívánom senkinek. Engem hibáztat, hogy en nem tudom lerázni.szerinte nem akarom. En őt átverem stb.


Annyiban igaza is van, hogy nem tudom lerázni. De nem azert mert akarnék tőle vmit hanem komolyan mert kezd nem normálisnak tűnni az exem, a zsarolásaitol (ha elmondaná a barátomnak hogy irkalok neki)meg egyenesen rettegek.

Addig van csak "nyugalomban", míg én kedves vagyok, nem tiltom es stb.


Kezd olyan érzésem lenni amugy(már nagyon rámegyek ezekete a görcsökre), hogy legszívesebben az exem is megölne ha ignorálom, de a barátom is ha azt hiszi hogy az extol en akarnék vmit. Éspedig nagyon arra hajlik hogy azt hiszi. Irto féltékeny.


Azaz itt vagyok 2 sráccal "megáldva" ugy, hogy nem segít senki mit csináljak. Mit tegyek.



2021. dec. 14. 22:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%

"Borzaszto forro fejű, hirtelen haragú, es szinte kezelhetetlen tipus, valójában tőle is tartok, de őt szeretem"


Lehet az agresszív kankirályok helyett esetleg valami normális srácot is kereshetnél magadnak, aki nem b*sz le kettőt, ha összemosod a rózsaszínt a fehérekkel.

2021. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%

Kérjél az exedtól távolságtartásit, és magyarázd el a mostani barátodnak a helyzetet, ha nem érti meg..dobd ki.


23F

2021. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt hagynám a fenébe
2021. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Nem értem a két utolsó sort.


A barátomat szeretem. Nem akarok mást keresni.

2021. dec. 14. 22:59
 5/50 A kérdező kommentje:
Elsőnek ment az előző kommentem
2021. dec. 14. 22:59
 6/50 Savlekotő ***** válasza:
97%
Félsz az exedtől ,félsz a párodtól. Nem kötelező agresszív birtokló állatokkal leállni mert nincs jobb,ha lever párat is szeretni fogod?..
2021. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz a mostani barátodban, ha ő szintén agresszív veled?
2021. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék normális srácot a helyedben.
2021. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok


Az a lényege, hogy a jelenlegi barátodtól is félsz és azt meg én nem értem, hogy ez miért is jó.


Tulajdonképpen szerintem igaza van a barátodnak, hogy leordított. Mit írogatsz az exel. Ne legyél már ekkor gyász. Mond meg a barátodnak az igazat, mert ebből már nem jössz ki jól, csak lefogsz bukni, aztán kapod majd jobbról is, meg balról is.

2021. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van a barátodnak, mit keres még mindig az életedben az ex? Előzővel egyet értek.
2021. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!