Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a barátnőm telefonj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátnőm telefonjánba, lesokkolt amit találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje, kb 5 hónapja belenéztem a barátnőm telefonjába, mert furcsálltam nála valamit.

Amit találtam az lesokkolt

Rengeteget írtak egymásnak a srác azt írta neki többször is hogy szeretlek, de a baránőm erre nem írt semmit, csak szivecskés smileyt küldött mindig. Egyszer egy képet is küldött neki magáról ami a felső testéről készült de épphogy nem látszik semmi. Akkor ezt nem említettem meg neki, de most úgy érzem hogy el kell mondanom neki.

Mit csináljak?



dec. 27. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki!
dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

"Mit csináljak?"



Vedd felesegul :)



39F incel

dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

5 hónap után jut eszedbe, hogy esetleg kéne csinálni valamit?


mi a fene van a férfiakkal?

dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nézz bele megint, es ha még mindig ir, akkor 5 hónap múlva szakíts vele.


Ezt én se ertem miert ennyi idő után kezdesz gondolkodni (?)

dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapja történt és azóta se csináltál semmit? Mire vársz?
dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ezt hagytad 5 hónapig, akkor egyrészt papucs vagy, másrészt feltehetően a barátnőd már széttette neki, úgyhogy akkor most legyen az, hogy kivágod, mint...
dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Én azt nem értem, hogy ha ezek után te saját magad nem tudod eldönteni mit csinálj ,akkor szerinted itt egy random ember fog tudni neked olyat mondani amit megfogatsz? nemértelek. Már aznap ki kellet volna dobnod, de vártál 5 hónapot?! Nyeld le most már és élj le vele egy életet.. :D
dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a búsba! A párod gyakorlatilag már megcsalt, ha fizikailag nem történt meg (bár könnyen lehet) maximum csak azért mert nem volt rá lehetősége, de a szándék nagyon is megvan benne. Ha nem ez a pasi akkor majd jön másik akivel megteszi.
dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gatya. exem ugyanezt csinálta, 2x meg is csalt, legalábbis amiről tudok, de biztos több lánnyal is volt, és többel beszélgetett. alavetően a más nemmel való beszélgetéssel nincsen baj, nekem is van nagyon jó férfi barátom, akivel küldünk szivecskét is, de nem azért mert szerelmesek lennénk egymásba, mindkettőnknek van kapcsolata. viszont én az exem miatt a mai napig bizalmi problémákkal küzdök, egy egészséges kapcsolatban élek és az elején hónapokig tartott mire megbíztam benne, és ha pasis sörözésre ment, el is hittem, hogy oda megy, hogy nem direkt hagytam a lakásán cuccokat, hogy na majd ha felhoz egy lányt, és hogyha egész délutánra eltűnt nem azt gondoltam, hogy biztos más lányokkal van, szóval neked is javaslom ,hogy hagyd ott, mert te is átfogod ezeket vinni egy egészséges kapcsolatba. emelett pánik rohamjaim is lettek.

(én vagyok a nő)

dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!