Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéri ki a véleményemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéri ki a véleményemet, ha nem is érdekli a válaszom?

Figyelt kérdés

Banális dolgokról van szó, de egy korábbi kapcsolatomban találkoztam már ilyennel. Akkoriban a párom megkérdezte, hogy nem-e zavarna, ha egy férfi ismerősével találkozna. Mire 10 perc múlva írtam neki, hogy zavarna, addigra már rég vele volt. Aztán persze meg is csalt.


A mostani párom hasonlóan kikéri a véleményem több dologban is, de igazából tök feleslegesen, mert ő már rég eldöntött magában mindent.


Például rákérdez, hogy nem-e baj, ha gyorsan elugrik x-y helyre. Kikéri a véleményem, hogy menjen-e vagy sem. Mindeközben persze már rég elindult, nem is értem minek kérdez.


Érdeklődik, hogy nem-e lesz baj, hogy ha vesz egy adott dolgot (szabálysértési kategóriába tartozik a tárgy). Írom neki, hogy de, az elég nagy baj, erre kiderül, hogy már a kérdés feltevésének pillanatában megvette.


Nekem mindegy mit csinál ilyen szempontból, de akkor minek kérdez? Ennek mi értelme van?


Ezzel csak azt éri el, hogy azt látom nem is érdekli a véleményem semmilyen téren.


Ezt hogy kéne kezelnem?


dec. 29. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy ne mondhasd hogy nem tudtál róla. Pont tojik rád.
dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdekli a személyed, és komplett hülyére vesz és tart. Akkor is az lesz amit ő akar, mert már eldöntötte kb. Ez a valóság.
dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lenézés egyik legmagasabb foka ami nálad zajlik.
dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy apróságok ezek, de nem tudom pozitívan felfogni.
dec. 29. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Mondd neki nem-e baj, ha kivágod mint a taknyot, de már nem kell rá válaszolni. 😅
dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nők ilyenek...
dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem a véleményedre kíváncsi, ez inkább burkolt kérés, amire megerősítést vár. Nemtől függetlenül szoktam hallani így sok embertől. Ez kicsit olyan, mint mikor megkérsz valakit valamire, de nem utasítod, hanem kérdésként teszed fel, mert úgy jobban hagzik. Pl. Kivinnéd kérlek a szemetet? Vidd ki a szemetet!

Ő is valami ilyesmit csinál, nem kijelenti, hogy találkozik valakivel vagy vesz valamit, hanem kérdésként teszi fel, de ilyenkor nem a véleményed érdekli.

dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!