Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban miért csinálja azt valaki, hogy ultimátumot ad a párjának mindenben?

Figyelt kérdés

Tehát ha az egyik félnek vannak a kapcsolaton kívüli ambíciói, kapcsolatai, miért kell úgy beállítani, hogy az a kapcsolat káráta létezik.


Pl.


- Szívem, szeretnék letenni egy posztraduális képzést. Állami félévekkel, levelezõn.

- Minek az neked? Akkor hétvégén tanulni fogsz, rám marad a házimunka, és amúgy is, a közös idõbõl megy el.


Vagy


- Szívem, lesz egy horvátországi csapatépítõ egy négycsillagos hotelben. Mindent áll a cég.

- Inkább vagy a kollégáiddal mint velem? A 4 nap olyan mint egy év…


dec. 29. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem illenek össze, ennyi. Ilyenkor érdemes inkább szakítani, mert idővel ez csak rosszabb lesz.
dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt csak azzal lehet ezt megtenni, aki hagyja, mert nincs saját akarata, önbecsülése, nem képes határokat húzni.
dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lett a 4 csillagos szállóból 4 napos buli?
dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerõsömnek volt ilyen csapatépítõje (4 napos csapatépítõ négycsillagos szállodában). Csak példának hoztam fel.
dec. 29. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ultimátum mondjuk nem ezt jelenti, de mindegy.


Egyébként jellemzően abból ered az ilyesmi, hogy a másik szorong, hogy mi lesz, ha a másikat "elveszti". Étsd: nem fog figyelni rá, vagy jön valaki nála kérdekesebb.. nem lesz már leég neki... ilyesmi. És félelemből támad.

dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy ultimátum, hogy vagy õk vagy én. Vagy a továbbtanulás vagy én. Vagy a kollégáid vagy én.
dec. 29. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Az ultimátum az, amikor azt mondom, hogy "ha ezt csinálod, ez lesz". Ha elmész a csapatépítőre, elhagylak.


Mondjuk ha a 4 nap alatt nem basszák szét egymást, megeszem a kalapom.

dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé végletes. Én dobnám, mert nem tud normálisan gondolkozni
dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez amúgy érzelmi manipuláció, nem untimátum. És azért csinálja, mert ezzel akarja elérni, hogy az legyen, amit ő szeretne. Lehet nem képes normálisan kommunikálni veled vagy az is lehet, hogy még korábbi kapcsolatnál alakult ki ez nála, hogy csak így sikerült érvényesíteni az akaratát és azért folyamodik ehhez mindig.
dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!