Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nem akarom elveszíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem akarom elveszíteni! A barátom, Vagyis vőlegényem (? ) annyira iszonyatosan gyerekes/duzzogós (22 éves) hogy semmit nem tudok vele megbeszélni.

Figyelt kérdés
MINDENT a fejemhez vág ha valamin összeveszünk. én harcolni akarok ezért a kapcsolatért csak nem tudom hogy hogyan,mert állandóan hisztiiiziiik.De azért az milyen már hogy szivem...Gyere..üljünk le, beszéljük meg, és ölbetett kézzel morcosan rám néz és mondja hogy nem, én őt hagyjam békén! Merthogy szar ez a kapcsolat legyen vége.(azért választottam őt mert régen normális volt) ezért a régi emberért harcolok, de sajnos látszólag hiába. Kb 4 hónapja..nincs erőm megválni tőle.Mert ő a mindenem..
2010. okt. 22. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
nem legózik még? omg
2010. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem...nem legózik még...
2010. okt. 22. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor is válj meg tőle. Veszett fejsze nyele, ez van, neki nem barátnő kell, hanem egy anyuka. Kár az idődet vesztegetni.
2010. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nehogy hozzámenj!

ha most idegesítenek ezek a dolgok, majd 10 év múlva hogy fog. most gondolj bele...

de ha már feljön nála a szakítás téma, akkor már ott valami bibi van az érzéseivel, az tuti.

2010. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj vele hogy nemtudja hogy mit akar.Volt hogy tetszett nekem egy gyerek elmondtam neki..dehogy miért azt nem tudom...és amúgy azóta nem működik ez az egész,ezerszer azt mondta már h. jóóó hagyjuk legyünk boldogok(szakítunk utána) nem talizunk 3 napig utána megint jó minden(megint szakítás) és ez igy megy.. csak ezzel az elhagyás dologgal egy bibi van.méghozzá az h. már egyszer befrontinoztam magam miatta és uccsó pillanatokban szedtek le a tetőről..csak ennyire szeretem...de ő is szeret,látom rajta csak a ROHADT DUZZOGÁSÁVAL MIT KEZDJEK..nembírom....ja amúgy pszichológus is járok+ pszichiátria..jó mi?
2010. okt. 22. 13:51
 6/10 anonim válasza:

Az én barátom is kicsit duzzogos még az is néha igen idegesítő:S

Remélem nálunk később nem fajul így el ez a dolog:S

Át tudom érezni, sajnálom:/

2010. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
legalább 1 ember aki átérzi :(
2010. okt. 22. 14:51
 8/10 b_margit válasza:
Hagyd békén! Egészen nyilvánvaló, hogy már nem szeret, el kell engedned. És egyébként is, legyen már benned emberi méltóság, női büszkeség, és ne itt nyekeregj, hanem lásd, ami a Napnál is világosabb: rád untak!
2010. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már mindegy...nem érdekel...:S van bennem női büszkeség,mégpedig azért mert ilyen nője soha az életben nem lessz több....;)
2010. nov. 4. 11:04
 10/10 b_margit válasza:
Ez nem feltételenül baj. Miért is kellene mindig csak ugyanazt az egy könyvet olvasnunk, ugyanazt az egy filmet néznünk.
2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!