Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pár hónapos kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár hónapos kapcsolatot nem tesz tönkre egy gyerek hamarabbi érkezése?

Figyelt kérdés
Valakik alig járnak együtt egy pár hónapig, és már besikerül a gyerek is. Sok ismerősöm még nem hogy 2 évet nem vár a gyerekvállalással, de már olyan 2-6 hónap után besikerül egy gyerek,l és amit még látok, hogy a korábban csapodár férfit azt a nőt nem hagyja ott, aki így egyből gyereket szül neki, hanem épp ellenkezőleg, együtt maradnak, és meglesz az esküvő is.
jan. 2. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Látod.

Van ilyen is, meg olyan is.

Mi a kérdés?

jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm, akik 3 hónapja jártak mikor benyögték a családnak, hogy a csaj 2 hónapos terhes.. együtt vannak évek óta.


Persze inkább sokkal több az ellenpélda, hogy vagy nincs gyerek, vagy jön de szétmennek.

jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két olyat is ismerek, ahol első randin besikerült. Egyik pár azóta házas és született kistesó is, a másik pár is együtt maradt, egyelőre csak fél éves a baba.
jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az nem be sikerul ha nem felelotlenseg vagy a csaj ditekt nem vedekezik es a ferfit sem keri erre.
jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tönkretesz, lehet hogy megerősít, lehet a férfi csak tisztességből marad vele, amugy meg szenved.


Szerintem nem jó ha túl hamar jön a gyerek, mert akkor alig voltak kettesben. Főleg fiataloknál, akiknél bőven van még idő. Más ha ezt 40 körül teszik

jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Két év után estem teherbe és évek óta együtt vagyunk. Lehet nem maradunk együtt "örökre", mert hát nem lehet semmit se tudni előre, de a gyermek nem gond nálunk egyáltalán. Családcentrikusak vagyunk mindketten és szeretjük egymást.

Az a baj amikor már lecsengenek az érzések, vagy nem ismerik egymást az emberek eléggé évek múlva se és úgy vállalnak utódot.

jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!