Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha szimpatikus nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha szimpatikus nektek egy csajszi buli után,és tudod a nevét mennyi idő míg felkeresitek?

Figyelt kérdés
Buli után, ha említette a nevét,utána mikor keresitek fel? Volt olyan hogy vártatok egy hétig,ha igen mi lehetet az oka?
jan. 4. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nőként írok, 1-2 nap/ 1 héten belül írni szoktak, legalábbis nekem… vagy közvetlen buli után. Ha nem ír nem érdekled eléggé.
jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én már nem írok senkinek ha nem adta a nő egyértelmű jelét hogy be jövök neki, túl bonyolult ki találni hogy kinek mi jár a fejében.
jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem ír akkor már nem is fog. Nem érdekled, partynak jó lettél volna de semmi több.
jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír egy hete akkor az alkohol már nem vakítja el az ítélőképességét.
jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kért tőled elérhetőség, vagy a nevedet is neked kellett valahogy kimondani?
jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nevemet kérdezte meg,és utána mondta hogy majd ír,de írjak neki vissza,mondtam hogy természetesen mi mást csinálnék. De azóta semmi
jan. 5. 00:13
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ismered a mondást: addig kell ütni a vasat amíg meleg :) Szóval mielőbb ráírok - főleg ha érdekel - akár más másnap. Ha napok után sem ír akkor annyit is jelentesz neki (kb. semmit).
jan. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik férfi, aki keres buli után? :O Engem soha nem kerestek. És mielőtt jöttök azzal, hogy azért, mert lefeküdtem velük... Nem, soha. Csók volt néha, de volt, hogy az sem, úgyhogy semmi rtelme nem volt mondaniuk, hogy holnap megkereslek mert meg akarlak ismerni, aztán eltűnni... És még volt, hogy én írtam nekik, hátha elfelejtették a nevemet, és akkor vagy vissza sem írtak, vagy bekamuzták, hogy nem emlékeznek rám.
jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!