Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy fél éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy fél éves kapcsolat távkapcsolatként?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve, hogy kimondtuk a párommal, hogy mi járunk. Igazából már akkor is távkapcsolat volt, de a párom munkanélküli volt, rengeteget tudtunk együtt lenni. Most hogy végre van munkája, sajnos kevesebbet tudunk majd együtt lenni, mert őt jobban köti a home office most Pesthez, mint engem Prágához. Azért nekem is sok ez pénzben, hogy hetente vagy akár két hetente furikázzak. Sajnos a lakásom adottságai is olyanok, hogy ő nem tudna rendesen dolgozni ott, plusz neki van egy kutyája, meg a több nap otttartózkodás sem megengedett hivatalosan a szerződésem szerint. A fizetése meg kb fele az enyémnek. Ergó, egyedüli megoldás, hogy majd én hazafurkizom. De a heti vagy két heti rendszeresség pénzben meg időben is sok. Sajnos nem tudom mi legyen. Próbáljuk meg aztán lesz ami lesz?

jan. 5. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Prágából is lehet HO-ba melózni. Sőt a világ másik tájáról is.Ha valamit valakivel akar.
jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem működne. Szerintem nincs mit megpróbálni.
jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1) tudom, eddig is az volt, hogy egyszer nálam, egyszer nála. Eddig egyszer kellett bemennem az irodába, most már kétszer. Persze lehet itt játszadozni, de a munkámat nem kockáztatnám. Volt, hogy úgy oldottuk meg, hogy bent dolgoztam, éjszaka busszal haza, hajnalban már nála voltam. Egy hét együtt, majd kövi héten vissza. Ehhez viszont kell majd valami plusz bevételi forrás.
jan. 5. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak te akarod, akkor a párod is beletehetne.
jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most azon van, hogy egy jobb melót találjon, amivel kevésbé van a saját lakásához kötve. De ez még eltarthat egy ideig. Plusz a probléma mondom a prágai lakás. Kutya nem jöhet, illetve egyszer már lebuktunk, hogy láttak minket elég sűrűn együtt. Azóta egyszer volt nálam, és akkor előre szóltam, hogy ott lesz pár napot. Vissza sem írt a tulaj. De azért az más ha hetekig van ott, akkor hivatalosan szerződést is kell módosítani. Szóval ilyen akadályok is vannak. Máskülönben lehet kockáztatni. Viszont a kutya sajnos mindent megnehezít. Az a szerencse, hogy van olyan haver, aki el szokta vállalni, de nem mindig.
jan. 5. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha wfh van, azt miért ne tudná nálad csinálni?
jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elég problémásak vagytok. Most ezt ne vedd magadra, igazából problémás az egész helyzet. Ennek ellenére látom, hogy próbáljátok megoldani és igyekeztek, de ha már most felmerül a kérdés, hogy megéri így egy kapcsolat akkor sajnos nem úgy tűnik. Nem egyszerű a helyzetetek aláírom, de ha tényleg szeretitek egymást minden megpróbálnátok megtenni az ügy érdekében.
jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bérelhetnétek együtt másik vagy kertkapcsolatos lakást, vagy szerződést is lehetne módosítani.

Nem lehet, hogy csak te akarsz összeköltözést?

jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én jelenleg pont hogy nem akarnék összeköltözni, talán idővel. De megfogadtam, idén nem görcsölök rá ennyire. Lesz ahogy lesz. Amúgy a barátom magánál saját íróasztalt is berendezett nekem, nincs ellenére, hogy bármikor ott aludjak
jan. 5. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!