Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de nem tudom elviselni a fájdalmat. Mi a gyógyír? Folyt.

Figyelt kérdés
Megbántott, otthagytam, bocsánatot kért, de nem fogadtam el. De borzasztóan szenvedek. Csak éppen úgy gondolom, egy bocsánatkérés nem elég, viszont többet nem tett az ügy érdekében. Még Ő haragszik a világra..
2010. okt. 22. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottál?
2010. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj?
2010. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hülye ügy. Kinyaltam a fenekét, főztem, mostam, takarítottam, az ágyban is max teljesítettem. És egyszer csak a fejemhez vágta, hogy lusta vagyok főzni, amikor minden áldott nap főztem neki, 4éve. Akkor nagyon megharagudtam, de végül kiengesztelt, hogy nem úgy gondolta.

De pár napja megint ezt mondta, csak mert később kezdtem hozzá a főzéshez. Ekkor bekattantam, a fejéhez vágtam, hogy biztos az exek sokkal tökéletesebbek voltak (nem voltak azok), és otthagytam. Azóta írt, hívott, de nem reagáltam.

De amúgy általában mindig nagyon kedves, figyelmes volt. De ezt szerintem Ő komolyan mondta és nagyon fájt, mert nem igaz!

2010. okt. 22. 20:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Boldog voltál vele?
2010. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Boldog voltam, de amikor ez a probléma felbukkant, azon kezdtem morfondírozni, hogy talán azon férfiak körébe tartozik, aki a nőt nem tartja egyenrangúnak a férfival. Én pedig ezt nem tudom elviselni. :( Nem vagyok kevesebb, főleg hogy mindent beleadok egy kapcsiba.

De folyton itt csengenek a szavai a fülemben, ahogy mondja: szeretlek szívem..! Arra gondolok, hogyan vigasztalt, amikor Anyukám meghalt és depressziós voltam nagyon sokáig; elképzelem az édes szemét, testét, illatát.. :((((((

De ha úgyis gondolnám, hogy folytatnám mégis, Ő már nagyon sértve érzi magát. DE nem is tudom, szabad-e akarnom még. :(((

2010. okt. 22. 21:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Figyi, én megértelek, hogy nagyon rosszul esett, amit mondott, de ha CSAK ezzel bántott meg ,és semmi mással, akkor érdemes leülni és megbeszélni, hogy tulajdonképpen mi volt a baja. Lehet, hogy nem is Veled volt baja, hanem napközben történt valami, és rajtad csattant az ostor. Ha amúgy minden OK volt köztetek, csak aznap este hülyén viselkedett, akkor érdemes megpróbálni kibékülni. Mondtad, hogy mindent beletettél ebbe a kapcsolatba, már 4 éve. Sok a szép emléketek. Ennyire helyrehozhatatlan hibát követett el, hogy azt a sok szépet hagyod veszni? Ő már bocsánatot kért, most emeld fel szépen a telefont, vagy menj el hozzá, és beszéljétek meg.
2010. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem én, de mint írtam, attól tartok, hogy nem tart egyenrangúnak. Merthogy ez már nem először fordult elő.. :(

És ha most felhívom, azzal belemegyek a játékba. :(

2010. okt. 23. 08:13
 8/17 anonim ***** válasza:

4 év alatt tudnod kellene, hogy mit érez és mit gondol:(

Szerintem túl érzékenyen reagáltál rá:(

Nem szeretnéd, hogy átöleljen, csókoljon és minden

2010. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

RENDBE jöjjön?

Beszéld meg vele, hogy neked mi esik rosszul és miért:(

2010. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak ha felkeres. Ebből nem tudok engedni. :(
2010. okt. 23. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!